Jeśli nie masz swojego konta

Zaloguj za pomocą:

zapomniałeś hasła?
strzałka

W koszyku:

Brak produktów w koszyku.

Całkowita wartość:

Nauka to potęgi klucz - wielowymiarowe szkolenia Supremo dostosowane do Twoich potrzeb

05.12.2019

Edukacja musi iść w parze z biznesem. Jeśli uważasz podobnie, to powinieneś czuwać nad rozwojem swoim, a także innych. Czy myślałeś o satysfakcjonującym i efektywnym szkoleniu? Jeśli używasz narzędzi Office 365 lub chcesz się z nimi zapoznać, to wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Na kanwie swoich wieloletnich doświadczeń, chcemy stworzyć szkolenia dedykowane właśnie Tobie! Zwiększ efektywność swojej codziennej pracy razem z nami!

Zdolny jesteś niesłychanie?

Na co dzień posługujesz się narzędziami Office 365? Czy wiesz, czy subskrypcja usługi Office 365 zapewnia kontrolę nad dokumentami? Ile wynosi maksymalna liczba licencji pakietu Office, jakie można aktywować przy użyciu tego samego konta Microsoft? Czy pracując na Windows Vista będziesz musiał liczyć się z pewnymi ograniczeniami? Jeśli nie znasz odpowiedzi na choćby jedno z tych pytań, to powinieneś przekonać się, czy naprawdę korzystasz w pełni z możliwości jakie oferują. Nasi trenerzy są gotowi zaprezentować Ci szeroki zakres działania każdej z używanych aplikacji. Możesz się zdziwić, jak wiele funkcjonalności umykało ci podczas codziennej pracy. Rozwiązania Microsoft stale ulegają modyfikacjom, aby mogły jak najpełniej Cię wspierać. Z tego powodu warto być na bieżąco, kursy doszkalające również mogą okazać się przydatne dla Twoich współpracowników. 
 
Przeciwdziałaj rutynie, gdyż ona często powoduje, że zamykamy się na nowe rozwiązania. Stare i sprawdzone narzędzia nie będą tak efektywne, jak te, które powstają właśnie w tej chwili. Stąd też aktualizacje, nowe wersje oprogramowania, które powstają jako odpowiedź na zapotrzebowanie klientów. Zdiagnozuj „bolączki”, określ niedostatki narzędzi, których używasz, opisz wyzwania, z którymi zmagasz się na co dzień. Przedstaw je nam, a my przeprowadzimy dla ciebie szkolenie „uszyte na miarę”.

Efektywne szkolenie = efektywna nauka

Nie ma dobrych lub złych firm szkoleniowych, są dobrzy lub słabsi trenerzy. Nasi specjaliści są certyfikowanymi trenerami, którzy na co dzień korzystają z funkcjonalności narzędzi Office 365. Mają to coś, czyli wyczucie, które w pracy z grupą zostanie przekute w obustronną satysfakcję. To będzie dobrze wykorzystany czas! Nasi trenerzy potrafią zaangażować grupę, dzięki czemu szkolenie jest zdecydowanie bardziej efektywne i wbrew pozorom nie będzie kosztem, a udaną inwestycją. 

 
Co odróżnia nas od pozostałych firm partnerskich Microsoft w Polsce? Otóż przeprowadzamy szkolenia oraz przygotowujemy materiały szkoleniowe nie tylko w języku polskim czy angielskim, ale także w rosyjskim, francuskim. Nawet Jeśli struktura twojej organizacji rozsiana jest po całym świecie, nie jest to dla nas problem, jesteśmy w stanie przeszkolić wszystkich.

Zalety korzystania z naszych szkoleń
 
  • Szkolenia „uszyte na miarę” - to Ty ustalasz program szkolenia, my nic Ci nie narzucamy, w tej kwestii możesz liczyć na nasz głos doradczy.
  • Wielojęzyczność – naprawdę uczymy w języku angielskim, rosyjskim i francuskim, nie wierzysz? Po francusku - tutaj, po angielsku - tutaj i po rosyjsku - tutaj!
  • Ocena szkolenia – ostatni etap zajęć jest równie ważny jak pozostałe. Po szkoleniu użytkownicy potrafią samodzielnie korzystać z funkcjonalności omawianych narzędzi, a my potrafimy to zweryfikować. Potrafimy rozwiązać wszystkie problemy i określić, czy każdy z uczestników pojął wiedzę, którą chcieliśmy przekazać.
  • Przede wszystkim praktyka- tak, aby każdy kursant sam przećwiczył korzystanie z możliwości, jakie oferuje O365. Dysponujemy zapleczem sprzętowym, aby wszyscy uczestnicy szkolenia pracowali na tym samym środowisku.
  • Dzielimy się doświadczeniami – nie opowiadamy historii wyssanych z palca, tylko z życia wzięte. Bazą naszych szkoleń są żywe przykłady, czerpiemy inspirację z przeprowadzonych wdrożeń.
  • Kontynuujemy współpracę – pytania mogą pojawić się już na samym początku korzystania z nowych narzędzi. Nie zostawimy Cię z Twoimi wątpliwościami! Będziemy z Tobą w stałym kontakcie.