Jeśli nie masz swojego konta

zapomniałeś hasła?
strzałka

W koszyku:

Brak produktów w koszyku.

Całkowita wartość:

Specjalista ds. Sprzedaży

18.07.2014

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami ERP

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie projektów ERP,
  • Poszukiwaniem nowych sposobów dotarcia do potencjalnych klientów,
  • Przygotowywaniem ofert i prezentacji sprzedażowych oraz obsługi zapytań ofertowych w zakresie rozwiązań Comarch ERP,
  • Negocjowaniem warunków współpracy oraz utrzymywaniem długofalowych relacji z Klientami,
  • Współpracą w zespole, aby cały zespół osiągnął zakładany wspólny target,
  • Wszystkim co może przynieść potencjalny sukces zespołowi (szukamy kogoś kto potrafi zakasać rękawy i ruszyć do pracy).

Oczekiwania wobec Kandydatów

  • Posiadasz min. 2 - letnie doświadczenie w sprzedaży usług w branży IT,
  • Znasz dowolny system ERP do zarządzania firmą / księgowości,
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym,
  • Możesz pochwalić się dotychczasowymi sukcesami sprzedażowymi,
  • Interesujesz się nowymi trendami w IT, w różnych sektorach biznesowych,
  • Wyróżnia Cię ambicja i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Dbasz o szczegóły i jakość wykonywanych zadań.

Mile widizane

  • Znajomość systemów informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP.
  • Zainteresowanie branżą IT, Cloud Computing.

Miejsce pracy

Poznań

Oferujemy

  • Bliską współpracę z Comarch S.A. oraz Microsoft Polska,
  • Uczestnictwo w dużych i ambitnych projektach opartych o najnowsze technologie informatyczne,
  • Szkolenia i rozwój osobisty,
  • Wsparcie doświadczonych Konsultantów ERP,
  • Umowę o pracę lub współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe.

Kontakt

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i Listu motywacyjnego za pomocą formularza rekrutacyjnego wraz z oświadczeniem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust.nr 133 poz.883.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.