Jeśli nie masz swojego konta

zapomniałeś hasła?
strzałka

W koszyku:

Brak produktów w koszyku.

Całkowita wartość:

Project Manager

01.01.001

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie projektów wdrożeniowych opartych o produkty Comarch ERP.

opis stanowiska

  • Kompleksowe prowadzenie projektów wdrożeniowych opartych o produkty Comarch ERP oraz indywidualne systemy projektowane dla Klientów,
  • Planowanie zasobów, tworzenie planów projektowych i dokumentacji projektowej,
  • Dbałość o zgodność działań z harmonogramem i budżetem projektów,
  • Koordynowanie prac wdrożeniowych i zadań,
  • Zapewnienie efektywnej komunikacji wewnątrz zespołu,
  • Raportowanie efektów prowadzonych działań,
  • Kształtowanie dobrej relacji z Klientem.

wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży IT,
  • Praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Umiejętność pracy w grupie i wpływania na innych członków zespołu,
  • Zaangażowanie i samodzielność w codziennych zadaniach,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych kompetencji,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Miejsce pracy

Poznań

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach wdrożeniowych systemów Comarch, w tym najnowszego systemu Comarch ERP Altum,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub indywidualnej umowy opartej o własną działalność,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności,
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole stawiającym przed sobą ambitne cele i zadania,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności,
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań, technologii i narzędzi pracy,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe.

Kontakt

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i Listu motywacyjnego za pomocą formularza rekrutacyjnego wraz z oświadczeniem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust.nr 133 poz.883.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.