Poleć i zyskaj 10% na nasze wsparcie!

Jesteśmy zespołem specjalistów, których profesjonalizm i zaangażowanie jest gwarancją najwyższej jakości usług.

Dostarczamy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania informatyczne, które zwiększają wydajność w pracy poprzez rozwiązania firmy Comarch ERP.

Z myślą o naszych klientach Supremo uruchamia specjalny Program Partnerski dla wszystkich, którzy promują nasze usługi. Już teraz polecając nas innym otrzymasz darmowe godziny pracy naszych konsultantów wynikające z 10% prowizji od wartości sprzedanych licencji.

Wypełnij krótki formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia szczegółów.

Program lojalnościowy krok po kroku

1

Poleć usługi Supremo jako oficjalnego partnera firmy Comarch.

2

Wypełnij formularz znajdujący się na stronie.

3

Przyjmujemy Twoje zgłoszenie do realizacji - otrzymasz od nas powiadomienie mailowe.

4

Kontaktujemy się z Klientem, którego nam wskazałeś.

5

Po dokonanym zakupie licencji oprogramowania Comarch ERP kontaktujemy się z Tobą!

W przypadku sfinalizowania transakcji otrzymasz 10% prowizji od wartości zamówienia licencji. Wykorzystaj tę kwotę na bezpłatne wsparcie naszych inżynierów.

REGULAMIN PROMOCJI POLEĆ SUPREMO

Referencje

„W ocenie naszych ekspertów z Działu IT współpraca z firmą Supremo Sp. z o.o. przy zakupie licencji przebiegła bardzo dobrze i sprawnie. Jako bardzo pomocne ocenione zostało fachowe doradztwo konsultantów. W efekcie dokonany zakup zapewnił nam na tą chwilę poprawę organizacji pracy oraz  ujednolicenie przeprowadzonych działań, zwiększając efektywność zarządzania. Wsparcie, jakiego udzieliła nam firma Supremo było wypadkową dużego doświadczenia i fachowej wiedzy. Sprawia to, że z olbrzymią przyjemnością możemy polecić usługi tej firmy. "

Marcin Zydorek – administrator sieci

"Istotne znaczenie miało dla nas oprogramowanie dotyczące w szczególności obszaru produkcji. Było to duże wyzwanie zarówno dla naszej firmy jak i inżynierów poznańskiej firmy Supremo. Wymagało to dużego wkładu pracy, bo dbałość o szczegóły to utrzymanie na rynku renomy Celiko. A to w naszej branży jest nieodzownym elementem.”

„Wdrożenie oprogramowania Comarch ERP XL było obowiązkowym krokiem naprzód dla naszego przedsiębiorstwa. Dzięki temu, nasi pracownicy mają natychmiastowy dostęp do potrzebnych im danych. Z  kolei kadra zarządzająca dzięki wdrożeniu tego systemu ma pełną kontrolę nad finansami, dystrybucją, sprzedażą, a przede wszystkim produkcją.”
To profesjonaliści, którzy dzięki zdobytym doświadczeniom podołają każdemu zadaniu.

Serdecznie polecamy innym skorzystanie z  usług Supremo Sp. z o.o.

Sławomir Kosicki, Prezes firmy Celiko

„Już od czterech lat korzystamy z rozwiązania Comarch ERP Optima, a dokładnie z  modułów handlowych. System firmy Comarch sprawdził się jako idealne rozwiązanie do  sprzedaży naszych produktów w stanowisku z pamiątkami. Oprogramowanie pomaga nam  na prowadzenie gospodarki magazynowej.
Wdrożenie programu powierzyliśmy firmie Supremo z Poznania. Firma ta wykazała się wysokim profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta. Firma Supremo zajęła się również szkoleniem naszych pracowników, dzięki czemu przejście na nowe rozwiązanie było  prawie niezauważalne. Po dziś dzień wszelkie zagadnienia związane z oprogramowaniem powierzamy wykwalifikowanym konsultantom z firmy Supremo, będąc za każdym razem usatysfakcjonowanym z otrzymanego wsparcia.”

Dawid Jarząb, Specjalista ds. Komputeryzacji – Administrator sieci

Efekty wdrożenia Comarch ERP Optimy w strukturę systemową klubu było widoczne praktycznie w ciągu kilku następnych dni. Zainstalowanie terminali dotykowych POS w punktach umożliwiło skanowanie produktów w module Detal poprzez kody kreskowe oraz oznaczenia producenta.
Z kolei integracja Optimy ze sklepem internetowym pozwoliła na rejestrację i obsługę zakupów internetowych w programie magazynowym. Specjaliści Supremo Sp z o.o. to profesjonalny zespół, który  w trakcie codziennej obsługi i realizowanego projektu wykazuje się ogromnym doświadczeniem. Rozwiązanie ERP Comarch Optima spełnia pokładane w nim nadzieję oraz w znacznym stopniu ułatwia i skraca codzienną pracę.

Zbyszko Gapiński, kierownik sprzedaży zewnętrznej KKS Lech Poznań

Przy tak dużym udziale systemu ERP w naszej pracy, niezbędna jest  najwyższa jakość obsługi technicznej i merytorycznej, którą zapewnia nam firma Supremo. Ogromną wiedzą i zaangażowaniem wspierali nas swoją codzienną pracą. Dla nas to przede wszystkim sprawdzony, kompetentny i  elastyczny partner, któremu możemy powierzyć odpowiedzialność za  prawidłowe działanie systemu wspierającego wiele obszarów funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa”.
„Praca z oprogramowaniem Comarch ERP XL pozwala nam na błyskawiczny dostęp do naszej aktualnej bazy danych. Informacja o bieżących stanach magazynowych, analiza sprzedaży czy  rozliczenia z kontrahentami, to w tej chwili kwestia kilku kliknięć. Z tak przejrzystym i prostym w obsłudze programem nasza praca stała się bardziej efektywna”.

Justyna Kardasz, dyrektor handlowy wydawnictwa Media Rodzina

"Dzięki integracji zyskaliśmy możliwość automatycznej wymiany danych pomiędzy systemem ERP, a  aplikacją e-commerce obsługującą sklep Perfumeria.pl oraz Limoda.pl. Pozwala to na znaczne przyśpieszenie procesu obsługi klienta oraz realizacji zamówień na najwyższym poziomie. System Comarch ERP Altum i  firma Supremo w całości spełnili nasze oczekiwania, dlatego  bez  wahania polecam ich wybór każdej firmie, która oczekuje najwyższej jakości w realizacji usług wdrożeniowo–konsultingowych.”

Janusz Skoneczny, Prezes Zarządu Style Group Sp. z o.o. S.K.A