Kariera w IT z Microsoft i Supremo

Połowa, pięknej białej chmury
kariera w IT

W przyszłości chciałbym zostać…

Kto nie pamięta pierwszych przemyśleń na temat dorosłego świata i deklaracji związanych z wymarzonym zawodem? W dzieciństwie nikt nie zastanawia się nad zarobkami, nad prestiżem czy przyszłością swojej kariery. Kim najczęściej chcą zostać dzieci, gdy dorosną? Lekarzami, strażakami, policjantami, nauczycielami.

W Supremo uważamy ze śmiertelną powagą, że te pomysły na dorosłe życie NIE są absurdalne, nieosiągalne czy nieopłacalne. Sami na co dzień leczymy choroby innych firm i gasimy pożary. Stoimy na straży bezpieczeństwa oraz uczymy innych, jak wykorzystywać nowe narzędzia w codziennej pracy. Jak widzisz, przeświadczenia z dzieciństwa w naszym przypadku nie były tak oderwane od rzeczywistości.

A Ty gdzie siebie widzisz za kilka lat? Zanim ktoś Cię zapyta przy rodzinnym stole: „Co Ty właściwie robisz ze swoim życiem?” albo „synek/córuchna, kim Ty będziesz z zawodu po tych Twoich studiach?” – pomyśl o rozpoczęciu swojej ścieżki kariery właśnie w Supremo! Może w ten sposób unikniesz pójścia do wujka na kolana lub dania obowiązkowego buziaka cioci!

Microsoft

Wszystko czego potrzebujesz na start w karierze specjalisty IT

Firmy Microsoft nie trzeba nikomu przedstawiać. Z systemu operacyjnego Windows korzysta w tej chwili ponad 900 milionów użytkowników. Nawet epidemia COVID-19 przyniosła kapitalne wyniki finansowe gigantowi z Redmond. Wzrastające przychody Microsoft to nie przypadek. Chmura cały czas rośnie, firmy pokochały Azure i Dynamics 365, a kolejne produkty są systematycznie rozwijane. Jest świetnie, a będzie jeszcze lepiej!

Microsoft to NAJWIĘKSZY gracz na wielu światowych rynkach. Osiąga znakomite rezultaty praktycznie w każdej branży, a Supremo razem z nim! Od 2008 roku możemy pochwalić się statusem Gold Partner Microsoft, który utrzymujemy do tej pory. Corocznie zdobywamy nagrody i wyróżnienia w zakresie technologii Microsoft. Jest bardzo dobrze i stabilnie!

Obok świata technologii Microsoft nie w sposób przejść obojętnie, a z wieloma z nich masz styczność na co dzień. Z kolei znajomość praktyczna tych produktów to absolutny must-have na rynku pracy! Szeroki wachlarz wykorzystania Microsoft 365, Dynamics 365, Azure i Power Platform wydaje się być nieograniczony.

Rozpoczęcie kariery w IT z Microsoft to pewna inwestycja w siebie dająca szerokie perspektywy rozwoju!

supremo

Nie wiesz jak zacząć?

Chcielibyśmy obalić pewne mity, które krążą o rynku IT. Wśród znajdują się stwierdzenia, że aby dostać pracę w tej branży trzeba być prawdziwym „wymiataczem” technicznym. Albo jeszcze, że osoby po studiach, bez doświadczenia mają nikłe szanse na pracę w IT. Bzdura! W Supremo pracuje wiele osób, które nie kończyło kierunków technicznych, a świetnie odnajduje się w branży! Przekraczając próg naszej firmy spotkasz wielu samouków, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu stali się świetnymi specjalistami.

Pierwsza praca? Mamy duże doświadczenie we wdrażaniu osób bez doświadczenia! Dołączając do naszego zespołu wspólnie z Tobą popracujemy, abyś zdobył wiedzę, która pozwoli Ci zostać specjalistą. Czy warto się przebranżowić? Warto! Dla nas bezsprzecznie ważniejsze jest Twoje dążenie do celu, aby wykonywać atrakcyjne zadania i przekonanie o swoich mocnych stronach.

Jak wygląda ścieżka kariery w Supremo?

  • Junior – to nie osoba od zaparzania kawy czy sprzątania. Na tym etapie przechodzisz liczne wdrożenia, szkolenia, poznajesz branżę i otrzymujesz wsparcie całego zespołu.
  • Specjalista – Twoja ścieżka kariery w IT jest już ukierunkowana, zdobywasz kolejne certyfikaty. To więcej samodzielności, ale też satysfakcji ze zrealizowanych projektów i… podwyżka!
  • Ekspert – jesteś prawdziwym autorytetem w zespole, stałym uczestnikiem eventów branżowych, organizujesz szkolenia i obsługujesz najważniejszych klientów. Wraz z tym awansem zyskujesz szacunek na dzielni i jeszcze lepszą kasę!
  • Menedżer – jesteś odpowiedzialny za swój własny zespół, rekrutujesz i wdrażasz kolejnych młodych wilków, a nie żadnych leszczów! Na tym etapie stajesz się personą znaną w branży i zastanawiasz się, czy potrzebny jest Ci kolejny basen w Twojej willi.

Lata w oczekiwaniu na awans? Zapomnij, to nie u nas! W Supremo nie ma „szklanych sufitów”, a każda ścieżka kariery stoi otworem. Mówimy jasno o swoich oczekiwaniach. Od pierwszego dnia w pracy znasz kryteria awansu, co nie pozwoli Ci utknąć w miejscu. Twój sukces to sukces Supremo, jak i pozostałych osób pracujących w firmie.

MICROSOFT POWER PLATFORM

Szybki start w rewolucji Low-Code

Potrzebujemy wsparcia osoby, która chce razem z nami poprawiać cyfryzację średniego i dużego biznesu w Polsce i na świecie! Szukamy osób, które chcą tworzyć aplikacje biznesowe bez wiedzy programistycznej. Power Platform to w tej chwili najszybciej rozwijający się zestaw narzędzi oparty na interfejsie „przeciągnij i upuść”. Rosnąca potrzeba tworzenia aplikacji w ten sposób to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, na którym występuje problem z dostępnością programistów. Bez kodu możemy tworzyć dziś strony internetowe, narzędzia e-commerce, wyspecjalizowane aplikacje mobilne, narzędzia zarządzające procesami biznesowymi i automatyzujące realizację zadań.

Skorzystaj z rosnącej fali popularności narzędzi Low-Code, bo po prostu to Ci się opłaci! W Supremo będziesz mógł puścić wodzę swojej kreatywności i fantazji!

ŚCIEŻKI NAUKI

3...2...1... START!

Z certyfikatami jest jak ze studiami. Każdy może iść na studia i zdobyć dyplom. Jednak w praktyce nie każdy się na to decyduje. I choć przygotowanie się do certyfikacji wymaga czasu i pieniędzy, zawsze jest to inwestycja w siebie. Zgadzamy się, że „prawdziwego życia” można nauczyć się w pracy. Jednocześnie uważamy, że przedtem należy zdobyć teoretyczne podstawy. Wiedza jaką udostępnia Microsoft ma niebagatelny wpływ na usprawnienie Twojej pracy i przyszłej kariery zawodowej.

System certyfikacyjny Microsoft to jedna z najbardziej rozbudowanych ścieżek edukacyjnych w świecie IT! Pierwsze programy powstały już na początku lat 90-tych. W celu zdobycia certyfikatu należy zdać jeden lub więcej egzaminów. Na ogół mają one formę testu z ograniczoną liczbą gotowych odpowiedzi, nieco rzadziej pojawiają się scenariusze i pytania do nich, a już najrzadziej spotykane są zadania do wykonania w symulowanym środowisku.

Czy warto je zdawać? Warto! Zdobycie podstaw wiedzy teoretycznej to przede wszystkim inwestycja w siebie i łatwiejszy start do kariery zawodowej. Z certyfikatami łatwiej również o pracę. Odpowiedni zapis w CV jest oznaką inwestycji w rozwój kompetencji oraz planowania rozwoju. W niektórych rekrutacjach kandydaci bez odpowiednich certyfikacji nawet nie są brani pod uwagę.

Skorzystaj z proponowanych przez nas ścieżek. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nauka do egzaminów wyzwala ciekawość i może inspirować. Zakres tematyczny egzaminu bywa dość szeroki i zmusza do zapoznania się z usługami i mechanizmami. Zacznij od podstaw już teraz i… zapraszamy do Supremo!

SUPREMO

Work & Life Balance

Jak wyobrażasz sobie wymarzoną pracę? Naszym zdaniem to działanie z pasją, dogadywanie się z osobami w zespole, w firmie z misją i dobrze wykonywanymi usługami. Nie zapominamy, aby praca była źródłem osobistego rozwoju. W końcu pracujemy, by żyć!

Pamiętamy o równowadze. Jesteśmy organizacją, w której nie musisz pracować, ani szkolić się po godzinach. Określone przez nas ścieżki kariery oraz uczciwe warunki współpracy pozwolą Ci na zaplanowanie swojej przyszłości. Pracujemy 8 godzin dziennie, a po pracy mamy czas na życie i zaplanowanie wakacji!

Zdrowie jest najważniejsze – sport to zdrowie, dlatego gwarantujemy Ci możliwość korzystania z karty Multisport. Zapewniamy też prywatną opiekę medyczną.

Pracujemy z pasją – branża, w której funkcjonujemy to źródło inspiracji i nieograniczonej kreatywności. Wykorzystujemy wszystkie talenty, każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

Gwarantujemy rozwój – Supremo rozwija się, a z nim każdy z nas. Specjalizacja, certyfikaty i kontakty są na wyciągnięcie ręki.

Tworzymy prawdziwą „Supremową” rodzinę – jestem zespołem, aa nie zepsółem! Jesteśmy zgraną drużyną i zawsze wychodzimy z grupy! Nikt u nas nie podkłada świń, ani nie rzuca kłód pod nogi. U nas poznasz, czym jest prawdziwy Team Spirit – jesteśmy teamem w pracy, z kolei Spirit czasami pojawia się na integracjach.

A w naszej kuchni… dzieje się!

GDZIE PRACUJEMY?

Na Śmigielskiej się wszystko zaczęło

Nasza główna siedziba znajduje się na wylocie z Poznania w stronę Komornik. Masz daleko? Myślisz: „co to za zadupie?" To miejsce, do którego dojedziesz autem bez korków, z wieloma połączeniami komunikacji miejskiej, a pod firmą mamy własną wiatę ze stojakiem na rowery!

Nasze pomieszczenia biurowe to duże i jasne przestrzenie, które zostały niedawno wyremontowane. Sprawdź, jak będzie wyglądać Twoje nowe biuro.

Prawie zapomnielibyśmy! Pracują u nas osoby z Wrocławia, Zabrza, Bielska Białej i… Wądroża Wielkiego. Zapraszamy do Supremo wszystkich z dostępem do Internetów – hybrydowo, zdalnie, tak jak tylko lubisz!