Przygotuj swoje biuro rachunkowe na zmiany w 2018 roku.
RODO - Regulacja Ochrony
Danych Osobowych

Zarejestruj się 7 listopada Warszawa
siedziba Microsoft
Al. Jerozolimskie 195A

O czym będzie

W dniu 27 kwietnia 2016 r. Parlament Europejski przyjął Ogólne rozporządzenie o danych osobowych (RODO). Rozporządzenie znajdzie zastosowanie od 25 maja 2018 r. Naszym celem jest przedstawienie zagadnień związanych z ochroną danych osobowych oraz poufnością danych w sposób przystępny i merytoryczny przy użyciu narzędzi Microsoft i Comarch. Biorąc udział w konferencji dowiesz się czego wymaga przyjęte rozporządzenie od Twojego biura rachunkowego oraz jakie działania warto podjąć aby te wymagania spełnić.

Dla kogo

Prezentowane zagadnienia omawiane będą z perspektywy zaplecza technologicznego jak i regulacji prawnych, dlatego konferencja dedykowana jest przede wszystkim dla CIO, CTO, kierowników działów IT, administratorów oraz każdego pracownika biura rachunkowego!

Kto wystąpi

Sylwia Stefaniak

Paralegal w dziale Corporate, External, & Legal Affairs w firmie Microsoft. Odpowiedzialna za koordynację lokalnych wymagań prawnych w krajach z Europy Centralnej i Wschodniej (Polska, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Mongolia) w kontekście wdrożenia usług chmury obliczeniowej. Sylwia współpracuje z branżą informatyczną od 8 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała we współpracy z uczelniami wyższymi oraz ze szkoleniowymi centrami Microsoft. Większość prowadzonych przez nią projektów dotyczyło dostarczania usług edukacyjnych w sposób stacjonarny, jak i zdalny. Zaowocowało to zdobyciem doświadczenia przy prowadzeniu projektów badawczych, szkoleniowych, testów bezpieczeństwa oraz projektów chmurowych.

Michał Peksa

Prezes firmy Supremo Sp. z o.o., odpowiada za rozwój informatyczny spółki oraz strategiczną współpracę z partnerami. Sprawuje nadzór nad finansami i relacjami z najważniejszymi klientami. W swoim dorobku posiada wiele ukończonych szkoleń z dziedziny IT, w tym zarówno z oprogramowania biurowego, jak i rozwiązań serwerowych. Od 1999 roku związany zawodowo z branżą informatyczną i telekomunikacyjną, zdobywał doświadczenie w pracy u dostawców usług telekomunikacyjnych i rozwiązań IT. Ojciec wdrożenia Microsoft Azure w biurze rachunkowym Abak S.A.

Marcin Biały

Dyrektor sprzedaży w firmie Supremo Sp. z o.o. Na swoim koncie posiada wiele projektów dotyczących oprogramowania firmy Comarch w biurach rachunkowych. Zna potrzeby klientów i potrafi z nimi rozmawiać, tak aby dostosować aplikacje do ich indywidualnych potrzeb. Posiada wykształcenie ekonomiczne, które zaowocowało współpracą z największymi spółkami giełdowymi w Polsce oraz placówkami bankowymi. Związany z branżą IT od 10 lat.

Zarejestruj się
na konferencję
Zmian RODO dla biur
rachunkowych