Case Study
Budimex

Aplikacje mobilne usprawniają pracę na placu budowy, dzięki Microsoft Azure!

BudimexBudimex
Logo Klienta

Budimex

Budimex SA jest jednym z największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce. Realizuje usługi jako wykonawca generalny. Dotyczą one głównie infrastruktury drogowej, lotniczej, kolejowej i lotniskowej. Rozwijająca się wciąż firma nieustannie poszukuje nowych narzędzi informatycznych, które pomogą jej usprawnić pracę na placu budowy. Poprzez takie działania, wyróżnia się na rynku wśród innych firm branży budowlanej, widzi potencjał i potrzebę cyfrowych zmian.

Wyzwanie

Firma Budimex zwróciła się do Supremo z konkretną potrzebą. Chciała mieć rejestr czasu motogodzin, który zmniejszyłby przepływ informacji papierowej i zdigitalizował proces komunikacji.

Rozwiązanie

Zespół specjalistów Supremo podjął wyzwanie. Stworzył aplikację mobilną dla pracowników, dzięki której mają możliwość robienia zdjęć, które automatycznie trafiają do bazy danych, kiedy tylko rozpoczną pracę. Takie rozwiązanie oszczędza sporo czasu i eliminuje nieporozumienia. Pracownicy mają proste w obsłudze narzędzie, które pomaga im wywiązywać się z codziennych obowiązków, a kadra kierownicza bardzo szybko i na bieżąco może kontrolować swoich pracowników.

Znacząco ograniczyliśmy w ten sposób zużycie papieru w firmie Budimex i sprawiliśmy, że wszystkie dane są uporządkowane, znajdują się w jednym miejscu i są dostępne dla wyznaczonych osób. Na bazie pierwszej aplikacji rozwijają się kolejne.

Wyniki

Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(