Case Study
Mo-Bruk

Aplikacja dla lidera branży przetwarzania odpadów przemysłowych w Microsoft Dynamics 365!

Aplikacja dla lidera branży przetwarzania odpadów przemysłowych w Microsoft Dynamics 365!Mo-Bruk
Logo Klienta

Mo-Bruk

Spółka Mo-Bruk jest krajowym liderem branży przetwarzania odpadów przemysłowych. Dba o bezpieczeństwo ludzi, utylizując znaczną większość rodzajów odpadów powstających w Polsce. Firma dynamicznie się rozwija, kontynuuje ekspansję na nowe rynki. Opracowuje własne technologie, które poprawiają efektywność oraz zwiększają moce przerobowe. Jest świadoma tego, że ciągły proces doskonalenia się, w każdym obszarze działalności daje jej przewagę konkurencyjną. Widzi nieograniczony potencjał w cyfrowych rozwiązaniach.

Wyzwanie

Firma Mo- BRUK poszukiwała rozwiązania, które usprawniłoby proces odbioru i weryfikację towaru. Z racji tego, że przetwarza ogromne ilości odpadów potrzebowała skutecznego i szybkiego narzędzia do kontroli. Od początku organizacja była świadoma potrzeby wprowadzenia nowych rozwiązań, zaufała wiedzy i doświadczeniu Supremo i uzyskała świetne efekty.

Rozwiązanie

Po zapoznaniu się z potrzebami i problemami organizacji Mobruk, podjęliśmy pierwsze kroki na drodze doskonalenia procesu odbioru i weryfikacji towarów. Zaproponowaliśmy i wprowadziliśmy rozwiązanie Microsoft Dynamics 365 Sales Enterprise oraz Dynamics 365 Sales and Customer Service. Powstała aplikacja dla brygadzistów. Dzięki niej, mogą szybko weryfikować przychodzący towar.

Raporty z każdego działania są teraz zapisywane automatycznie. Jeśli zdarzają się sytuacje, w których doszło do pomyłki możliwa jest bardzo szybka reakcja. Jeśli przykładowo załadunek jest większy, niż było w umowie, to dzięki aplikacji brygadziści mogą od razu kontaktować się z osobą z biura i potwierdzać przyjęcie lub odmowę odbioru towaru.

Następnie generowana jest korekta e-faktury, na którą kierowca nie musi czekać, bo wszystko zostało już ustalone z klientem za pomocą aplikacji. Umożliwia ona także robienie zdjęć. Jeśli towar nie zgadza się z opisem, posiada wady to zdjęcia od razu wysyłane są do dostawcy i raportowane w systemie.

Wyniki

Dzięki aplikacji firma Mo-Bruk stała się jeszcze lepsza. Pracownikom łatwo kontrolować towary i wyłapywać błędy. Wszystkie dane są uporządkowane i gotowe do analizy. Firma zauważyła spore oszczędności a komfort pracy wyraźnie wzrósł.

Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(