Case Study
Phytopharm Klęka

Pełne wykorzystanie potencjału Microsoft 365 w branży farmaceutycznej!

Pełne wykorzystanie potencjału Microsoft 365 w branży farmaceutycznej!Phytopharm Klęka
Logo Klienta

Phytopharm Klęka

Phytopharm Klęka S.A. to polski producent leków, suplementów, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz kosmetyków. Do produkcji używa wyselekcjonowanych substancji aktywnych o udowodnionej skuteczności. Ogromną wagę przywiązuje do bezpieczeństwa konsumentów. Dba o to, by wytworzone produkty były możliwie delikatne dla organizmu i ekologiczne. Receptury opracowywane w laboratoriach Phytopharm Klęka są dobrodziejstwem natury.

Wyzwanie

Spółka Phytopharm Klęka potrzebowała narzędzia do pracy zespołowej. Chciała, by obieg informacji w firmie był możliwie najszybszy, a każdy pracownik z łatwością obsługiwał platformę do komunikacji.

Rozwiązanie

Po zapoznaniu się z potrzebami oraz problemami firmy Phytpharm Klęka zaproponowaliśmy licencje Office 365 Business. Rozbudowane aplikacje chmurowe firmy Microsoft dają dziś niesamowite możliwości. Tworzą przestrzeń, w której użytkownik organizuje sobie pracę, może przydzielać i otrzymywać zadania, komunikować się, współdzielić dokumenty, czy prowadzić warsztaty.

Jedną z największych zalet wdrożenia Office 365 jest możliwość wspólnej pracy na plikach. Nie trzeba już nieustannie kopiować i przenosić ich na zewnętrznych nośnikach danych lub przesyłać w wiadomościach mailowych. Często generowało to problemy z komunikacją, co skutkowało pojawianiem się błędów. Teraz, dzięki nowemu rozwiązaniu czas realizacji projektów został znacznie skrócony, a uporządkowane pliki poprawiły komfort i samopoczucie każdego użytkownika, bo wszystko, czego potrzebuje jest pod ręką.

Dużym plusem korzystania z Office 365 jest dostęp do aplikacji poprzez przeglądarkę. Niezależnie od tego, gdzie pracownik się znajduje i z jakiego urządzenia korzysta może natychmiastowo połączyć się z zasobami firmy. Potrzebny jest mu tylko internet. Zabezpieczona chmura danych jest zawsze gotowa do pracy. Pracownicy Phytopharm Klęka, którzy pracują zdalnie mogą w czasie rzeczywistym łączyć się z kolegami i koleżankami z biura, nawet jeśli dzielą ich tysiące kilometrów. Jakość czatu, połączeń głosowych i połączeń video działa bez zarzutu, a przy tym generuje znacznie niższe koszty, niż w przypadku abonamentów wykupionych u operatorów sieci telefonii komórkowej.

Wyniki

Phytopharm Klęka dzięki wykupionym licencjom Office 365 Business tworzy zupełnie nowy wymiar pracy. Użytkownicy sprawnie udostępniają sobie informacje, organizują spotkania i planują zadania. Firma widzi znaczące oszczędności finansowe i z dumą patrzy, jak pnie się na coraz to wyższe szczeble. Teraz wie, że nie tylko dba o swoich konsumentów, ale również o wszystkich pracowników, dając im najlepsze warunki do pracy i rozwoju. Współpraca Phytopharm Klęka i Supremo zakończyła się wielkim sukcesem.

Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(