Digital Transformation

Eksperci w cyfrowej transformacji

Wierzymy w nieograniczone możliwości technologii, chcemy łączyć w swoim działaniu innowacyjność, różnorodność oraz jakość.

Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą ekspercką specjalizującą się w usługach chmurowych firmy Microsoft. Wdrażamy inteligentne rozwiązania optymalizujące funkcjonowanie firm oraz wzmacniamy ich cyfrową dojrzałość.

Dążymy do tego, aby ewoluować na bazie kolejnych doświadczeń i rozwoju naszych kompetencji. Czerpiemy z tego co najlepsze, aby projektować i tworzyć rozwiązania zarówno uniwersalne, jak i dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów.

Nasi Klienci to nasi partnerzy, którym pomagamy w osiąganiu obranych celów. Chcemy być dla tych, którzy chcą czegoś więcej. Będziemy otaczać się niezwykłymi ludźmi, aby osiągać niezwykłe rezultaty. Chcemy umożliwić innym robić to, co uwielbiają.

Nasza historia

Ponad 18 lat na rynku

Swoje pierwsze kroki w biznesie zaczęliśmy stawiać w 2003 roku. Cel, który przyświecał trójce założycieli było wprowadzenie technologii korporacyjnej i wsparcia rynku małych i średnich przedsiębiorstw.

Początkowo firma zajmowała się sprzedażą sprzętu komputerowego oraz tworzeniem stron internetowych. Jednak w krótkim czasie nasza oferta została wzbogacona o zaawansowane rozwiązania informatyczne w zakresie środowiska Microsoft.

Nasza wzrastająca wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz wrodzona pasja do technologii stanowi dziś największy kapitał naszej firmy.

Jesteśmy dumni, że możemy wnosić cyfrowy impuls do zmiany wielu przedsiębiorstw. Swoje działania zawsze zaczynamy od ludzi, ponieważ to człowiek znajduje się w centrum transformacji. Pomagamy innym zrozumieć różnice pomiędzy tym co jest, a tym co będzie.

Nasze akredytacje

We Love Microsoft

W 2008 roku uzyskaliśmy status Gold Partner Microsoft, który utrzymujemy do tej pory. Obecnie pomagamy organizacjom różnej wielkości w trzech głównych chmurach firmy Microsoft: Azure, Microsoft 365 i Dynamics 365.

Jako oficjalny partner Microsoft mamy natychmiastowy dostęp do ekskluzywnych zasobów, programów, narzędzi i połączeń. Należymy do programu Microsoft Partner Network, który gwarantuje wysoki poziom doświadczenia i kompetencji naszych pracowników w zakresie technologii Microsoft.

Jesteśmy częścią społecznością stworzonej w celu promowania rozwoju biznesu. Staramy się zapewniać fachowe wskazówki i wsparcie, które pozwoli organizacjom i ich pracownikom odnieść sukces z technologią.

Supremo Gold Microsoft Partner
Zespół

Nie zepsuł, a zespół!

Jesteśmy jedną, wielką „Supremową rodziną”. Choć różni nas wiele to stanowimy zgrany kolektyw osób, które łączy jedna wspólna cecha – pasja do technologii. Codziennie rano przekraczając próg naszego biura chcemy dawać z siebie wszystko i szerzyć ideę cyfrowej transformacji.

Pracują u nas kobiety, mężczyźni, osoby o różnych poglądach i wierzeniach. Nie używamy korpomowy, ani też nie poddajemy się korporacyjnemu stylowi zarządzania. Rodzinna, swobodna atmosfera pracy to dla nas priorytet. Naszym najważniejszym kapitałem jest nasza energia twórcza i kreatywność.

Nasi klienci

Oni nam zaufali

Współpracujemy z organizacjami w całej Polsce, jak i na całym świecie. Nasi Klienci są jednocześnie naszymi Partnerami, którym pomagamy wykorzystywać technologię do realizacji ich celów biznesowych. 

Od małych organizacji po przedsiębiorstwa i organizacje charytatywne – stawiamy na uważną, otwartą i szczerą komunikację, dzięki której budujemy zaufanie i trwałe relacje. Zapewniamy naszym partnerom odpowiednią technologię wspierającą ich w drodze do sukcesu.

Eurocasch
Maspex
Oponeo
Neonail
Solaris
Inea
LPP
Agora

Masz pytania?

Chętnie dzielimy się wiedzą. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych firmy Microsoft, skontaktuj się z nami. Odpowiemy z chęcią na wszystkie Twoje pytania, również podczas video spotkania.