Poznaj nas

Jesteśmy ekpertami cyfrowej transformacji

Połowa, pięknej białej chmury

Nie zepsuł, a zespół!

Jesteśmy jedną, wielką „Supremową rodziną”. Choć różni nas wiele to stanowimy zgrany kolektyw osób, które łączy jedna wspólna cecha – pasja do technologii.

Codziennie rano przekraczając próg naszego biura chcemy dawać z siebie wszystko i szerzyć ideę cyfrowej transformacji. Przecieramy szlaki i nie boimy się zmian. Wykorzystujemy nowe technologie, aby całkowicie zmienić naszą firmę i nasze kariery.

Co z tą chmurą?

Obawa o swoje dane, brak zaufania co do ich przetwarzania i przechowywania czy niedostatki kompetencyjne. Jednak w większości wypadków firmom brakuje pomysłu, co z tą chmurą robić i czym tak naprawdę powinna być dla współczesnego przedsiębiorstwa.

Chcemy, aby nasi klienci korzystali z chmury w sposób przemyślany, a nie ad hoc. Jako wieloletni praktycy dzielimy się swoim punktem widzenia z rynku polskiego, ale także międzynarodowego. Nasze doświadczenie budowane jest w oparciu o rozmowy z naszymi klientami.

Wierzymy w nieograniczone możliwości technologii

Chcemy łączyć w swoim działaniu innowacyjność, różnorodność oraz jakość. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą ekspercką specjalizującą się w usługach chmurowych Microsoft Azure.

Ważne jest dla nas utrzymanie najwyższych standardów i kompetencji popartych egzaminami i certyfikatami firmy Microsoft.

Dążymy do doskonałości, jeśli chodzi o naukę i korzystanie z technologii chmurowych, tak aby ewoluować na bazie kolejnych doświadczeń i rozwoju naszych kompetencji.

Tworzymy rozwiązania zarówno uniwersalne, jak i dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów.

"Nie robi się wdrożenia chmury, by się jej nauczyć. Eksperymenty na żywym organizmie prowadzą do niepożądanych sytuacji – z punktu bezpieczeństwa firmy, ale i każdego pracownika."

Ramię w ramię z Microsoft

W 2008 roku uzyskaliśmy status Gold Partner Microsoft, który utrzymujemy do tej pory. Obecnie pomagamy organizacjom różnej wielkości w trzech głównych chmurach firmy Microsoft: Azure, Microsoft 365, Power Platform i Dynamics 365.

Jako oficjalny partner Microsoft mamy natychmiastowy dostęp do ekskluzywnych zasobów, programów, narzędzi i połączeń. Należymy do programu Microsoft Partner Network, który gwarantuje wysoki poziom doświadczenia i kompetencji naszych pracowników w zakresie technologii Microsoft.
Rozpocznij karierę w IT

Z Supremo od początku do końca

Hamulcem transformacji cyfrowej jest przede wszystkim brak dostatecznej wiedzy o chmurze. Tam gdzie nie ma wiedzy, tam rodzą się obawy. Dlaczego firmy nie idą do chmury? Bo nie mają wiedzy na rynku, a dostępność partnerów, poszczególnych dostawców chmury to główne zmartwienie firm. Kto im potem pomoże, skoro ich pracownicy nie mają kompetencji? Odpowiedź może być tylko jedna – Supremo.

Rozwijaj swoją firmę

Masz pytania?
Potrzebujesz rozwiązania?

Skontaktuj się z nami
Podejmij wyzwanie

Szukasz pracy w IT?

Sprawdź nasze oferty