Automatyzacja procesów w intranecie

Połowa, pięknej białej chmury

Stwórz środowisko automatyzujące procesy pracownicze

Intranet to platforma do usprawniania składania wniosków, zapytań i zbierania podań napływających od pracowników. Na automatyzacji tych czynności mogą skorzystać nie tylko działy HR czy administracja, ale osoby odpowiedzialne za sprzedaż czy marketing. Połączenie intranetu w SharePoint z Microsoft Teams i Power Automate przyczyni się do integracji wielu narzędzi biznesowych, które wykorzystujesz w swojej firmie na co dzień.

Technologia, która nie przeszkadza, a pomaga

Najwyższa pora na usprawnienia i zmianę nawyków, które mają mało wspólnego z dobrymi praktykami. Spisanie procedur i ich publikacja w intranecie nie wystarczy. Skuteczną metodą jest wprowadzenie aplikacji biznesowych, które automatyzują powtarzalne procesy wewnętrzne. Zadbanie o nie i administrowanie w prosty sposób obniży koszty i pozwoli zaoszczędzić drogocenny czas!

Nie digitalizuj bałaganu i postaw na elastyczność!

Usługa Power Automate to brakujący element układanki wśród twoich narzędzi Microsoft. Dzięki niej zaprojektujesz proces bez użycia kodu! Usprawnisz powtarzające się zadania i procesy bez użycia papieru. Będziesz mógł skupić swoją uwagę na najważniejszych obszarach działania firmy. Intranet wraz z zautomatyzowanymi procesami stanie się uproszczonym cyfrowym środowiskiem pracy.

Zadbaj o sprawne przepływy pracy i wieloetapowe procesy biznesowe

Power Automate pozwala zaprojektować proces bez użycia kodu. Projektant przygotowujący przepływ za pomocą przycisków akcji i danych wejściowych poprzez przeciąganie i upuszczanie może stworzyć potrzebne usprawnienia. Projektowane procesy mogą uruchamiać, zwracać dane do aplikacji w celu wyświetlania informacji użytkownikowi.

Power Automate korzysta z ponad 200 połączonych źródeł niezależnie od ich lokalizacji. Ścisła integracja z SharePoint i Microsoft Teams zapewnia pożądaną automatyzację. Power Automate to także narzędzie dla profesjonalnych deweloperów, którzy mogą na tej podstawie rozszerzać posiadanej już przez Ciebie procesy biznesowe. Twoi pracownicy będą mogli skupić się na najważniejszych obszarach działania firmy.

Wsparcie działu HR, administracji i innych

Usprawnij procesy takie jak rejestracja wniosków urlopowych, aplikowanie na wakaty i wiele innych. Dla swoich marketerów i konsultantów przyspieszysz procesy sprzedażowe oraz te dotyczące kampanii marketingowych. Wszyscy zaoszczędzą czas, a tym samym produktywność Twojego przedsiębiorstwa zdecydowanie wzrośnie!
Microsoft 365
Microsoft 365 jest już standardem, a Intune naturalnym wyborem!
Zobacz case study
Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(