Bezpieczeństwo w chmurze

Połowa, pięknej białej chmury

Rozwiązanie na rzecz ochrony użytkowników, danych i urządzeń

Nie mając odpowiednich zabezpieczeń ryzykujesz utratę dostępu do systemów i danych. Tym samym zagrożenie wystąpienia przestojów w pracy Twojej firmy jest bardzo wysokie. Utrata cennych informacji wiąże się z wysoką ceną w zakresie ich odzyskiwania, a także efektem domina – potencjalną utratą klientów i reputacji wśród nich.

Zabezpieczenia pierwszym krokiem ku transformacji cyfrowej

Naruszenie danych, kradzież tożsamości lub cyberatak mogą przyczynić do poważnych strat w firmie. Tego rodzaju informacje są niezwykle cennym łupem dla hakerów. Ci wykorzystują coraz bardziej wyszukane metody i narzędzia. To właśnie bezpieczeństwo teleinformatyczne powinno być Twoją pierwszą innowacją na drodze ku transformacji cyfrowej przedsiębiorstwa.

Bezpieczeństwo jest szczególnie ważne w sytuacji, gdy wielu pracowników pracuje w swoich domach. Dobrą wiadomością jest to, że na wyciągnięcie ręki dostępne są wydajne i opłacalne zabezpieczenia Microsoft. To rozwiązania spełniające potrzeby zgodności i ochrony tożsamości.

Bezpieczny dostęp do aplikacji i danych z dowolnego miejsca

Bezpieczne logowanie zapewni Ci Azure Active Directory, a stałą obserwacją i powstrzymywaniem zagrożeń zajmie się Azure Sentinel. Spojrzenie z lotu ptaka pomoże Ci dokonać niezbędnej analizy zabezpieczeń i dostosowanie ich do skali Twojej chmury. Obecnie pracownicy oczekują dostępu do zasobów firmy z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu. Nie bój się upraszczać im ich pracy! Rozwiązania cybersecurity Microsoft zapewniają pełną kompatybilność w jednym ekosystemie.

Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie!

Zapomnij o zatrudnianiu zewnętrznych specjalistów w celu konfiguracji zabezpieczeń. Sztuczna inteligencja, automatyzacja i specjalizacja, to wszystko pomoże Ci wykryć wszystkie potencjalne zagrożenia! Pamiętaj, że potencjalnymi zagrożeniami są nie tylko luki w zabezpieczeniach, ale też nieświadomość pracowników.

Bezpieczeństwo w organizacji zwiększa się tylko pod warunkiem, gdy posiadana technologia połączona jest z jednej strony z odpowiednimi procesami i politykami, a z drugiej – szkoleniami i świadomymi zagrożeń pracownikami.

Nie bój się chmury

Brak kompleksowych zabezpieczeń, to brak zabezpieczeń w ogóle! Ochrona danych Twojej firmy przed czynnikami ryzyka polega na wprowadzaniu zabezpieczeń wewnętrznych i zewnętrznych. Wymaga to rozwiązań spełniających potrzeby zgodności i ochrony tożsamości. We współczesnych firmach najwyższą wartość ma właśnie bezpieczeństwo w sieci.
Microsoft 365
Microsoft 365 jest już standardem, a Intune naturalnym wyborem!
Zobacz case study
Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(