Szkolenia Microsoft 365 za pomocą chatbota

Połowa, pięknej białej chmury

Nowy sposób na naukę i rozwój

Tracisz swój cenny czas na proste problemy, z którymi przychodzą do Ciebie inni użytkownicy? Istnieją narzędzia, które odciążą dział IT od powtarzających się usterek technicznych. Pomyśl o zatrudnieniu chatbota. Zorganizuj specjalną przestrzeń do pozyskiwania wartościowych wskazówek, nauki oraz porad rozwiązujących problemy.

Firmowe kompendium wiedzy o Microsoft 365

Nasza dedykowana platforma edukacyjna - Uniwersytet 365 to niezależna aplikacja w  usłudze Microsoft Teams. Powstała z myślą o tym, by wszyscy w Twojej organizacji, niezależnie od jej wielkości mieli taki sam poziom wiedzy i umiejętności w zakresie Microsoft 365. Pracownicy sami będą mogli ustalać, kiedy się uczą i w taki sposób jaki naprawdę lubią.

Na platformie można znaleźć krótkie video wraz z profesjonalnym lektorem pokazujące najczęściej wykorzystywane oraz te najtrudniejsze do opanowania funkcje z całej palety narzędzi. Wiedza przygotowywana jest przez naszych trenerów, którzy czuwają nad jej aktualnością.

Chatbot pomoże w edukacji pracowników

Trzonem Uniwersytetu 365 jest chatbot wykorzystujący uczenie maszynowe. Wystarczy, że pracownik napisze pytanie. Po chwili w oknie czatu Microsoft Teams pojawią się gotowe wskazówki, w jaki sposób rozwiązać problem. To świetny sposób dla wszystkich niecierpliwych, którzy chcą rozwiązania na już.

Uniwersytet 365 wsparciem dla adopcji

Chatbot poinformuje Twoich pracowników, jak w pełni świadomie wykorzystywać aplikacje Microsoft 365 w swoich codziennych obowiązkach. Wykorzystując sztuczną inteligencję wesprzesz adopcję nowych narzędzi i dasz więcej wytchnienia swoim trenerom.

Uniwersytet 365 to uporządkowana i praktyczna wiedza w pigułce. Pozwala na przeglądanie pytań i odpowiedzi z poziomu Microsoft Teams. Tym samym każdy z pracowników dowie się, jak potężne narzędzia ma do dyspozycji na co dzień! Właśnie dlatego warto pomyśleć o Uniwersytecie 365. To doskonałe narzędzie wspomagające adopcję Microsoft 365 w cyfrowej transformacji Twojej firmy.

Koniec z wkuwaniem definicji i reguł

Bezsensowne wkuwanie nie przyczyni się do zwiększenia produktywności Twoich pracowników. Uniwersytet 365 i jego chatbot to nastawienie na maksymalną efektywność. Baza pytań jest aktualizowana na bieżąco przez trenerów. Dostępne są też nagrania video wraz z profesjonalnym komentarzem. Platforma edukacyjna obsługiwana jest także w języku angielskim.
Microsoft 365
Microsoft 365 jest już standardem, a Intune naturalnym wyborem!
Zobacz case study
Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(