Współpraca zespołowa w chmurze

Połowa, pięknej białej chmury

Pracuj lepiej razem

Najistotniejsze we współpracy w chmurze jest umiejętne wykorzystanie technologii. Microsoft 365 to idealne środowisko do współdzielenie zasobów i pracy grupowej na plikach. Wysyłanie dokumentów do chmury jest bezpieczne i otwiera nowe możliwości pracy zdalnej. Pozwala to na współpracę zespołów, która dotychczas mogła odbywać się jedynie w obrębie jednego biura.

W chmurze raźniej

Dzisiejszy zglobalizowany świat wymaga na nas posiadania warunków i narzędzi do skutecznej pracy grupowej. To jeden z najważniejszych fundamentów poprawnego funkcjonowania każdej firmy. Współczesny biznes wymaga wysokiej dynamiki funkcjonowania zespołów niezależnie od miejsca, w którym znajdują się ich członkowie.

Narzędzia do pracy grupowej takie jak Microsoft Teams oraz SharePoint zwiększają skuteczność chmury, sposobu przechowywania i udostępniania danych.

Odblokuj potencjał zespołu

Nie samo wdrożenie, ale pokazanie, w jaki sposób korzystać z narzędzi i dzielić się wiedzą na ich temat pozwoli w pełni zaangażować każdy zespół. Microsoft 365 można dostosować do indywidualnych potrzeb, zmieniać w ten sposób procesy wewnętrzne i zadbać o bezpieczeństwo danych. Zawsze aktualna wersja pliku, współtworzenie w czasie rzeczywistym przez kilka osób, proste udostępnianie i błyskawiczne spotkania na żywo. To wszystko zwiększy mobilność członków zespołów i nie wstrzyma ich codziennej pracy.

Jak stworzyć bezpieczny zespół?

Wydajna praca zespołowa jest możliwa tylko w bezpiecznych warunkach. Zmiana procesów biznesowych połączona jest z wieloma sprawdzonymi zabezpieczeniami. Nie musisz się martwić, że dane Twojej firmy trafią w ręce konkurencji czy cyberprzestępców.

W ramach Microsoft Teams i SharePoint możesz w prosty sposób udostępniać informacje i dzielić się wiedzą. Narzędzia te dostosujesz do swoich potrzeb. Bez wprowadzania procedur błyskawicznie usprawnisz pracę zespołową!

Zdalnie jak na żywo

Minęły czasy, w których tylko jedna osoba może pracować nad plikiem jednocześnie. Teraz, gdy Ty poddajesz go edycji, to także inni współpracownicy mogą Cię w tym wspierać. To gwarancja pracy zawsze na aktualnej wersji pliku. Wideokonferencje, prezentacje, rozmowy telefoniczne, to wszystko możesz wykonywać z dowolnego miejsca i urządzenia. To idealne środowisko do spotkania z klientami, a zarazem możliwość minimalizowania kosztów delegacji pracowników.
Microsoft 365
Solaris Bus&Coach usprawnił działanie firmy dzięki Microsoft 365!
Zobacz case study
Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(