Współpraca zespołowa w chmurze

Połowa, pięknej białej chmury

Pracuj lepiej razem

Najistotniejsze we współpracy w chmurze jest umiejętne wykorzystanie technologii. Microsoft 365 to idealne środowisko do współdzielenie zasobów i pracy grupowej na plikach. Wysyłanie dokumentów do chmury jest bezpieczne i otwiera nowe możliwości pracy zdalnej. Pozwala to na współpracę zespołów, która dotychczas mogła odbywać się jedynie w obrębie jednego biura.

W chmurze raźniej

Dzisiejszy zglobalizowany świat wymaga na nas posiadania warunków i narzędzi do skutecznej pracy grupowej. To jeden z najważniejszych fundamentów poprawnego funkcjonowania każdej firmy. Współczesny biznes wymaga wysokiej dynamiki funkcjonowania zespołów niezależnie od miejsca, w którym znajdują się ich członkowie.

Narzędzia do pracy grupowej takie jak Microsoft Teams oraz SharePoint zwiększają skuteczność chmury, sposobu przechowywania i udostępniania danych.

Odblokuj potencjał zespołu

Nie samo wdrożenie, ale pokazanie, w jaki sposób korzystać z narzędzi i dzielić się wiedzą na ich temat pozwoli w pełni zaangażować każdy zespół. Microsoft 365 można dostosować do indywidualnych potrzeb, zmieniać w ten sposób procesy wewnętrzne i zadbać o bezpieczeństwo danych. Zawsze aktualna wersja pliku, współtworzenie w czasie rzeczywistym przez kilka osób, proste udostępnianie i błyskawiczne spotkania na żywo. To wszystko zwiększy mobilność członków zespołów i nie wstrzyma ich codziennej pracy.

Jak stworzyć bezpieczny zespół?

Wydajna praca zespołowa jest możliwa tylko w bezpiecznych warunkach. Zmiana procesów biznesowych połączona jest z wieloma sprawdzonymi zabezpieczeniami. Nie musisz się martwić, że dane Twojej firmy trafią w ręce konkurencji czy cyberprzestępców.

W ramach Microsoft Teams i SharePoint możesz w prosty sposób udostępniać informacje i dzielić się wiedzą. Narzędzia te dostosujesz do swoich potrzeb. Bez wprowadzania procedur błyskawicznie usprawnisz pracę zespołową!

Zdalnie jak na żywo

Minęły czasy, w których tylko jedna osoba może pracować nad plikiem jednocześnie. Teraz, gdy Ty poddajesz go edycji, to także inni współpracownicy mogą Cię w tym wspierać. To gwarancja pracy zawsze na aktualnej wersji pliku. Wideokonferencje, prezentacje, rozmowy telefoniczne, to wszystko możesz wykonywać z dowolnego miejsca i urządzenia. To idealne środowisko do spotkania z klientami, a zarazem możliwość minimalizowania kosztów delegacji pracowników.
Microsoft 365
Microsoft 365 jest już standardem, a Intune naturalnym wyborem!
Zobacz case study
Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(