Tracisz swój cenny czas na proste problemy, z którymi przychodzą do Ciebie inni użytkownicy? Istnieją narzędzia, które są w stanie odciążyć dział IT od powtarzających się usterek technicznych. Poznaj Uniwersytet 365!

Pomyśl o zatrudnieniu chatbota oraz zorganizowania specjalnej przestrzeni do pozyskiwania wartościowych wskazówek, nauki oraz porad rozwiązujących problemy.

Kolejny sposób na naukę i rozwój

Jakie było Twoje życie studenckie? Czy pamiętasz to uczucie ulgi, gdy udało Ci się podbić legitymację na kolejny semestr? Ten przypływ wiary w swoje umiejętności, kiedy w Twoim indeksie pojawiło się „bardzo dobre” 3 lub świadomość, jak jesteś ważną osobą dla innych, gdy Twoja grupa jako pierwsza napisała egzamin…

Aż łezka kręci się w oku! Niezależnie od tego, czy Twoje studiowanie zakończyło się po roku lub w ogóle nie pamiętasz jaki to był kierunek – Twój powrót do auli wykładowej jest możliwy! Głównie za sprawą naszej aplikacji Uniwersytet 365! To miejsce, gdzie nie doświadczysz wyciętych tygodni z życiorysu z powodu sesji, konieczności napisania pracy czy poczucia straconego czasu na załatwianie spraw w dziekanacie. Na Uniwersytecie 365 sam ustalasz, kiedy się uczysz i w jaki sposób, czyli w sumie tak jak to bywało wcześniej. Jak to działa?

Uniwersytet 365 – Twoje firmowe kompendium wiedzy o Microsoft 365

Nasza dedykowana platforma edukacyjna to przestrzeń funkcjonująca jako niezależna aplikacja w  usłudze Microsoft Teams. Uniwersytet 365 powstał z myślą o tym, by wszyscy pracownicy Twojej organizacji niezależnie od jej wielkości mieli taki sam poziom wiedzy i umiejętności w zakresie usług chmurowych Microsoft 365. Na platformie można znaleźć krótkie video wraz z profesjonalnym lektorem pokazujące najczęściej wykorzystywane oraz te najtrudniejsze funkcjonalności z całej palety narzędzi Microsoft 365. Filmy opracowane są na podstawie naszej autorskiej koncepcji „Watch IT and Learn IT”.

Dostępna jest również sekcja blog, gdzie przeczytasz o nowościach i ważnych zmianach w usługach. W tej sekcji nie zabraknie również rzetelnie przygotowanych i wyłącznie zweryfikowanych artykułów dotyczących psychologii biznesu i motywacji do pracy. Trzonem Uniwersytetu 365 jest chatbot wykorzystujący uczenie maszynowe. Wystarczy napisać pytanie, a w oknie czatu Microsoft Teams po chwili pojawią się gotowe wskazówki, w jaki sposób rozwiązać problem. To świetny sposób dla wszystkich niecierpliwych, którzy chcą rozwiązania na już. Chatbot poinformuje Twoich pracowników, jak w pełni świadomie wykorzystywać aplikacje Microsoft 365 w swojej codziennej pracy.

Chatboty – innowacja w obsłudze klienta i edukacji

Doskonała obsługa klienta oraz rozwój pracowników należą do grona głównych priorytetów we współczesnym biznesie. Potrzeby konsumentów, jak i szeroka wiedza konsultantów jest w stanie zapewnić przewagę nad konkurencją. Stąd coraz więcej firm poszukuje innowacyjnych rozwiązań, które mogą im w tym pomóc. Chatbot jest idealnym przykładem, który pomoże w automatyzacji procesów i poprawi jakość obsługi klienta. Inteligentny asystent wyprzedza potrzeby biznesowe, zapewniając prawdziwą rewolucję w cyfrowym doświadczeniu Twojej firmy.

Sztuczna inteligencja staje się fundamentem nowoczesnej edukacji. Coraz bardziej odchodzimy od znanego ze szkoły „pruskiego” modelu. Przestaliśmy bezsensownie wkuwać definicje i reguły. Podobną tendencję widać wśród szkoleń biznesowych, które realizowane są pragmatycznie i z nastawieniem na maksymalną efektywność. Wykłady ekspertów odchodzą do lamusa i są wypierane przez platformy e-learningowe. E-szkolenia wykorzystujące zaawansowane technologie informatyczne pozwalają stworzyć skuteczne narzędzia szkoleniowe. Właśnie dlatego pomyśleliśmy o Uniwersytecie 365, który stanowi doskonałe narzędzie wspomagające adopcję oprogramowania Microsoft 365 podczas cyfrowej transformacji Twojej firmy.

Co zyskasz korzystając z Uniwersytetu 365?

 • Uporządkowana i praktyczna wiedza w pigułce – przeglądaj pytania i odpowiedzi
  z poziomu Teams, dowiedz się jak potężnymi narzędziami dysponujesz!
 • Możliwość znalezienia rozwiązania na swoje problemy – zadaj pytanie naszemu asystentowi na czacie, który udzieli Ci trafnej odpowiedzi w kilka sekund!
 • Baza pytań opracowana została na podstawie doświadczeń w kilkuset organizacjach posiadających usługę Office 365 – gwarancja treści o wysokiej merytoryce.
 • Wykorzystywanie platformy w procesie onboardingu nowych pracowników, rotacji kadr, jak i funkcji przypominającej: „Jak to się robiło?”.
 • Kształtowanie myślenia „Czy w Office 365 można zrobić…” – odpowiedź znajduje
  w platformie. Wykorzystaj cały potencjał posiadanych narzędzi!
 • Aktualizowana na bieżąco baza pytań w ramach pojawiania się nowych funkcjonalności Office 365. To sprawdzona i tylko praktyczna wiedza, którą trudno znaleźć w sieci.
 • Dostęp do bloga – czytaj o nowych funkcjach i ciekawostkach dotyczących efektywnej pracy. Wszystko opisane prostym językiem. Znajdziesz tu również merytoryczne porady i wskazówki dotyczące codziennej pracy, które pozwolą każdemu stać się lepszym pracownikiem.
 • Dostępna wersja anglojęzyczna – platforma dostępna jest również dla zagranicznych oddziałów firmy. Tak samo jak w przypadku języka polskiego gwarantowany jest najwyższy poziom merytoryki.
 • Nagrania video autorskiej metodologii Watch IT and Learn IT® wraz z profesjonalnym komentarzem.
 • Możliwość rozbudowy platformy o bazę wiedzy na temat kolejnych usług Microsoft.
 • Odciążenie działu IT, który może skupić się na sprawach ważnych i na rozwoju możliwości biznesowych.

Jak możemy Ci pomóc?

Implementacja aplikacji jest bardzo prosta i odgórnie może zostać zainstalowana do Microsoft Teams każdego pracownika. Abonament miesięczny to 2 zł od użytkownika. Skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością zaprezentujemy Ci live demo Uniwersytetu 365.

Tworzymy także inne boty. Nasi specjaliści wykorzystują do tego Power Virtual Agents, dzięki czemu w szybki i łatwy sposób mogą stworzyć wirtualnego agenta, który zapewni proaktywną obsługę klientów i wykorzysta moc automatyzacji. Zaprojektujemy chatboty, które będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Masz pytania w tym temacie?

Chętnie dzielimy się wiedzą. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych firmy Microsoft, skontaktuj się z nami. Odpowiemy z chęcią na wszystkie Twoje pytania, również podczas video spotkania.