Współczesny świat wymaga doskonałych rozwiązań, które powinny powstawać szybciej niż kiedykolwiek. Jeśli masz głowę pełną pomysłów lub nie posiadasz zasobów do realizacji swoich wizji powinieneś pomyśleć o Power Apps. Ta usługa Microsoft pozwoli Ci tworzyć profesjonalne aplikacje nawet jeśli nie posiadasz wiedzy na temat kodowania.

Uświadom sobie wagę swojej kreatywności

Pracując nad swoją kreatywnością, czy to w pracy, czy poza nią w pewnym momencie możesz zmagać się z nadmiarem pomysłów. Z jednej strony można powiedzieć, że świetnie mieć masę pomysłów, ale z drugiej Twój czas to nie guma i nie wszystko jesteś w stanie zrealizować. W takich sytuacjach może doświadczyć niemocy, a Twoją głowę zacznie zaprzątać nadmiar idei, który się tylko marnuje. Pomysły mają to do siebie, że działają na zasadzie kuli śnieżnej. Mnożą się w najmniej nieoczekiwanych sytuacjach, a nie zawsze mamy możliwość ich zapisania!

Nieumiejętność zarządzania nadmiarem pomysłów w efekcie kończy się rozpoczętymi kilkoma projektami, a żaden z nich nie zostaje ukończony. Znasz powiedzenie: „trzymać kilka srok za ogon”? To przypadłość wielu przedsiębiorców, którzy nie wiedzą jak wcielać swoje wizje w życie lub nie posiadają na to wystarczających środków. Jak widzisz, kreatywność może przygnieść, zamiast stać się drogowskazem przeradzając się w zbędny balast. Na szczęście receptę na te problemy znalazł w samą porę Microsoft. Power Apps to usługa, którą wykorzystujemy, aby pomagać naszym klientom w realizacji ich pomysłów.

Power Apps – bez kodu i bez problemu tworzymy profesjonalne aplikacje

Zmieniająca się rzeczywistość, pojawiające się innowacje, to wszystko wpływa na konieczność modernizacji procesów. Radzenie sobie z trudnymi wyzwaniami w biznesie, zwiększenie zwinności organizacji, to efekty, których oczekujemy. Sprawdzonym sposobem na zwiększenie produktywności biznesowej jest Power Apps. Usługa ta sprzyja innowacyjnościom organizacji, pozwala przekształcać świetne pomysł w czyny. Umożliwia tworzenie oprogramowania użytkowego bez kompromisów, dzięki zaawansowanym funkcjom zawierającym składniki sztucznej inteligencji.

Możesz korzystać ze wstępnie skompilowanych szablonów, łatwego przeciągania i upuszczania oraz szybkie wdrażania. Tak wygląda tworzenie aplikacji za pośrednictwem Power Apps. Wykorzystujemy to rozwiązanie, ponieważ szybko i w pełni pozwala napędzać przekształcenia biznesowe. Dzięki temu nasi klienci obniżają koszty i zwiększają ogólną efektywność przy użyciu nowych aplikacji. Dajemy narzędzia, które umożliwiają każdemu tworzenie spersonalizowanych usług. To gwarancja utrzymania i rozwoju aplikacji biznesowych.

Inteligentna firma wymaga niestandardowych aplikacji dla niestandardowych potrzeb

Power Apps ułatwia wiele procesów, które wcześniej były wykonywane ręcznie. Pomysł na aplikację, która pozwoli zaoszczędzić czas często płynie od pracowników z pierwszej linii firmy. Coś co potrwałoby kilka miesięcy możemy niestandardowo zaprojektować w ułamek tego czasu. Opracowujemy skalowalne aplikacje biznesowe bez polegania na pomocy technicznej działów IT. Intuicyjne, dostępne dla każdego, niezależnie od sektora działalności, w którym funkcjonuje Twoja firma.

Zanim przystąpimy do stworzenia rozwiązania musimy odbyć z Tobą konsultację. Oferujemy indywidualne podejście od samego początku. Omawiamy Twoje pomysły, potrzeby, wymagania, a na tej podstawie tworzymy zarys aplikacji i ją wyceniamy. Wówczas dopiero rozpoczynamy pracę w środowisku Power Apps. Testujemy dostępne możliwości oraz pokazujemy Ci jak z nich korzystać. Pamiętaj, Power Apps naprawdę jest dla ludzi!

Dlaczego Power Apps i my?

  • Szybkie i bezproblemowe działanie – tworzone aplikacje ułatwiają wszystkim użytkownikom bardziej wydajną współpracę. Power Apps to intuicyjne narzędzie opierające się na prostocie użytkowania i przejrzystej wizualizacji. Wszystko bez kodu lub niewielkiej jego ilości. Od tej pory w tworzenie aplikacji zaangażowane będą także osoby spoza środowiska programistycznego.
  • Innowacyjność w swojej firmie – tyle się mówi o transformacji cyfrowej firm, ale dopiero dzięki tworzeniu i rozwojowi aplikacji biznesowych możesz wcielać w życie nowe scenariusze procesów. Pożegnaj te przestarzałe zwiększając produktywność pracy swoich zespołów.
  • Wysoki stopień dostosowania dla dowolnego urządzenia – każdy detal możesz zoptymalizować pod kątem swoich potrzeb. Tworzymy aplikacje, które wykorzystasz także na tabletach, smartfonach.
  • Integracja i rozszerzanie aplikacji – Power Apps zmienia logikę biznesową, zawarte w usłudze konektory pozwalają na współdziałanie z używanymi przez Ciebie platformami. Chcesz je ulepszyć? Możliwa jest ich rozszerzalność w zakresie Microsoft 365, Microsoft Dynamics 365 oraz aplikacji SaaS.
  • Automatyzacja, skalowalność i wizualność – przekształć procesy ręczne dostosowując je do skali swojej przedsiębiorstwa oraz przedstaw w przyjazny i czytelny sposób dla użytkownika.
  • Indywidualne podejście – nie kopiujemy naszych rozwiązań, od pierwszego spotkania i wspólnej analizy odczujesz, że stawiamy na pełną personalizację naszych usług. Nasza nowatorska metodologia projektowania to nie tandetne uproszczenia. Nie idziemy na łatwiznę. Chcemy, żebyś był zadowolony!

W czym Ci możemy pomóc?

Nasze doświadczenie i kreatywność działania pozwala na tworzenie aplikacji na zamówienie. Do projektów dostosowanych do potrzeb Twojego biznesu wykorzystujemy Power Apps. Realizujemy wszystkie pomysły, zarówno te małe, jak i duże.

Oferujemy swoje usługi doradcze, abyś mógł dopracować koncepcję i doprowadzić ją do końcowego etapu produkcji. Pozwól nam urzeczywistniać Twoje wizje i pomysły!

Masz pytania w tym temacie?

Chętnie dzielimy się wiedzą. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych firmy Microsoft, skontaktuj się z nami. Odpowiemy z chęcią na wszystkie Twoje pytania, również podczas video spotkania.