W ciągu ostatnich 150 lat doświadczyliśmy niesamowitego skoku technologicznego. Nigdy w historii naszej cywilizacji nie powstało tak wiele zaawansowanych urządzeń oraz rozwiązań. Z wielu z nich korzystamy do dziś i wciąż nam mało! Dzięki niektórym z nich możemy mówić o szczęściu i zwycięskiej walce bez rozlewu krwi.

Znasz historię Enigmy? Ta maszyna szyfrująca była tym, co spędzało sen z powiek tajnym służbom całego świata. Kod wydawał się być nie do złamania. Uporali się z nim dopiero w 1929 roku Polacy – Marian Rejewski, Jerzy Różycki i Henryk Zygalski. Tym samym rozpoczęli nową erę nie tylko w historii kryptologii. Udowodnili, że dzięki możliwością technologicznym wojna może trwać krócej. W ten sposób oszczędzono miliony ludzkich istnień. Technologia i urządzenia, które opracowano by ułatwić łamanie Enigmy dały początek dzisiejszej cywilizacji cyfrowej.

Microsoft 365
Microsoft 365 to gama produktów, która została zaprojektowana po to, aby pomóc Ci w osiąganiu maksymalnej produktywności w pracy.
Microsoft Dynamics 365
Microsoft 365 to rozbudowana rodzina produktów umożliwiająca szybkie rozwiązanie problemów biznesowych z różnych obszarów.
Microsoft Azure
Microsoft Azure to publiczna platforma chmurowa firmy Microsoft, oferująca organizacjom na całym świecie ponad 100 usług w chmurze.
Microsoft Power Platform
Microsoft Power Platform to zestaw narzędzi które pozwalają szybko dostarczać wartość biznesową poprzez budowę chmurowych aplikacji.

Współczesne technologie stanowią kręgosłup nowoczesnej firmy. To podstawa sprawnej komunikacji wewnątrz organizacji, jak i z otoczeniem. Nowoczesne narzędzia pozwalają wykonywać pracę łatwiej, szybciej i lepiej. Dzięki nowym technologiom zyskujesz większą produktywność pracowników, lepiej nimi zarządzasz i ograniczasz koszty. Pamiętaj, są one dostępne dla każdej firmy, jednak nie samą sztuką jest ich zakup czy posiadanie, a wybór partnera wdrożeniowego. Uważnie obserwujemy rynek – słuchamy opinii analityków, przyglądamy się trendom, ale też prowadzimy dialog z naszymi klientami. Staramy się poznać wyzwania i potrzeby organizacji, dlatego nasza oferta skierowana jest do wszystkich, niezależnie od ich wielkości czy lokalizacji.

Nowe oprogramowanie to nowe możliwości! Technologie Microsoft sprawią, że Twoje życie stanie się prostsze, a Twoja firma będzie mogła rozwijać się szybciej. Nie bądź właścicielem firmy, która wciąż pracuje na Windows 7, ponieważ wyznaje przekonanie, że inwestycje w oprogramowanie i sprzęt to zbędny wydatek. Oferujemy technologie, które podążają za tendencjami rynkowymi.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, żeby je zaprezentować oraz zademonstrować ich przewagę oraz korzyści.

Masz pytania w tym temacie?

Chętnie dzielimy się wiedzą. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych firmy Microsoft, skontaktuj się z nami. Odpowiemy z chęcią na wszystkie Twoje pytania, również podczas video spotkania.