Wiesz kim był Aleksiej Stachanow? To radziecki pierwowzór przodownika pracy, od którego utarło się potoczne określenie – stachanowiec. Początkowo pojęcie to dotyczyło pracowników fizycznych, lecz z biegiem czasu ulegało rozszerzeniu.

Socrealistyczny zabieg doprowadził do indywidualnego współzawodnictwa pracy rozciągającego się na poszczególne brygady, zmiany w zakładach pracy, na obręb jednostek terytorialnych, a nawet teren całego kraju. Ruch ten miał być przejawem zaangażowania, ale tak naprawdę wykorzystywany był do ciągłego podnoszenia norm wydajności. Szybko okazało się, że więcej nie zawsze oznaczało szybciej i lepiej. Czasy przodowników pracy skończyły się z poprzednią epoką. Teraz liczy się przede wszystkim skuteczność, mobilność, współpraca i szeroko rozumiana wygoda pracy. 

Uważamy, że firmy najwięcej mogą zyskać koncentrując się na rozwoju swojej kluczowej działalności. Dzisiejszy wyścig z konkurencją oraz sprostanie potrzebom klientów wymaga wsparcia przez zewnętrzne podmioty. Outsourcing to nie oznaka słabości, a dojrzała decyzja biznesowa. Korzystanie z usług zewnętrznych to potrzeba powstała dla optymalizacji funkcjonowania procesów i zdynamizowania rozwoju wielu organizacji na całym świecie.

Nie inwestuj w działy, które “fajnie mieć", lecz skup się na budowaniu wartości swojej firmy. Nie musisz już rozważać wyboru między kilkoma dostawcami usług. Współpracując z nami zyskasz jednego zaufanego partnera wspierającego Twój biznes na wielu polach jednocześnie. W tym przypadku mniej, znaczy więcej!

Skup się na swoim biznesie! Pomożemy Ci zrealizować wiele procesów na wyższym poziomie jakości, przy jednocześnie niższych kosztach. Zaufaj grupie specjalistów, którzy chętnie podzielą się swoimi umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem

Powierz nam opiekę nad środowiskiem IT, a my pomożemy Ci w utrzymaniu infrastruktury. Gwarantujemy teżże nasze działania wpłyną pozytywnie na Twoich pracowników. Dostarczymy Tobie kompleksowy zestaw usług, które dopasujemy do oczekiwań i możliwości wykraczających poza standardy w branży. 

Masz pytania w tym temacie?

Chętnie dzielimy się wiedzą. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych firmy Microsoft, skontaktuj się z nami. Odpowiemy z chęcią na wszystkie Twoje pytania, również podczas video spotkania.