Case Study
Bejot

Skalowalna chmura Microsoft Azure standardem nowoczesnej firmy!

Skalowalna chmura Microsoft Azure standardem nowoczesnej firmy!Bejot
Logo Klienta

Bejot

Bejot – czołowy producent mebli biurowych i rozwiązań akustycznych w Polsce. Bezkonkurencyjny pod względem jakości wykonania i ergonomii produktów. Tworzy ciekawe, nietypowe projekty, które mają zachwycać. Nieustannie powiększa swoją ofertę, wykorzystuje najnowsze technologie, by móc jeszcze lepiej obsługiwać swoich klientów. Potrzeba, komfort i poczucie estetyki – tym kieruje się zespół Bejot.

Wyzwanie

Firma Bejot szukała solidnego partnera, który wesprze ją w obszarze cyfrowych technologii. Jej celem było wprowadzenie rozwiązania, które poprawi komunikację w firmie, ograniczając tym samym ryzyko pojawiania się błędów. Firma potrzebowała również platformy hostingowej, na potrzeby utrzymania własnych serwisów internetowych. Wybrała z przekonaniem wykwalifikowanych inżynierów Supremo.

Rozwiązanie

Chmurowe rozwiązanie - Microsoft Office 365 otwiera każde przedsiębiorstwo na nowe możliwości rozwoju. Tak też było w przypadku naszej współpracy z firmą Bejot. Przekonani licznymi opiniami o jakości pracy ekspertów Supremo, a także samych produktach Microsoft zdecydowali się postawić pierwszy krok na drodze cyfrowej transformacji właśnie z nami. Firmę Bejot przekonał fakt, że w ramach pakietu Office 365 wszystkie narzędzia są dostępne z poziomu przeglądarki internetowej. Można instalować wersje desktopowe na komputerach, ale można używać również wersji przeglądarkowej, która w niczym nie ustępuje. Co ważne, daje to możliwość korzystania z rozwiązań w każdym miejscu, z każdego urządzenia.

Praca zdalna staje się równie efektywna, co praca w biurze. Niezbędny jest tylko dostęp do Internetu. Usługa OneDrive od razu zyskała rzeszę fanów wśród pracowników organizacji. Dzięki niej każdy użytkownik zyskał dodatkową, dużą przestrzeń dyskową w chmurze. Od tego momentu wszystkie pliki w firmie są zawsze dostępne i zawsze są pod ręką. Kolejną wielką zmianą było wdrożenie Microsoft Teams. Integracja z kalendarzem, możliwość nagrywania spotkań, łatwa komunikacja - to tylko niektóre z korzyści, jakie przedstawia sobą to rozwiązanie. W Bejot przeprowadziliśmy także szczegółową analizę środowiska i dokonaliśmy migracji poczty elektronicznej z serwerów open source.

Wdrożyliśmy Microsoft Azure jako platformę hostingową, na potrzeby utrzymania serwisów internetowych. Od teraz wszystkie dane są chronione 24 godziny na dobę, przez specjalne zabezpieczenia zapewniane przez centrum danych Microsoft. Jest to znacznie większy stopień ochrony, a niżeli serwery stacjonarne zamknięte za drzwiami. Zarząd firmy Bejot może spać spokojnie. Microsoft Azure jest skalowalny, co oznacza, że firma płaci tylko za zasoby, które wykorzystuje. W każdej chwili może zwiększać lub zmniejszać swoje zapotrzebowanie, a chmura jest gotowa natychmiastowo się do tego dopasować. Dodatkowo, środowisko jest zgodne z przepisami RODO.

Wyniki

Firma Bejot bardzo szybko zaznajomiła się z możliwościami rozwiązań chmurowych. Praca stała się przyjemnością, a jej efekty są niepodważalnie lepsze. Dzięki skalowalności chmury i gwarancji bezpieczeństwa danych po stronie giganta z Redmond, zarząd może być spokojny. Jesteśmy transparentną firmą i zależy nam za zadowoleniu każdego klienta. Tak, kolejny projekt zakończył się wielkim sukcesem!

Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(