Hybrydowe zdalne miejsce pracy w chmurze

Połowa, pięknej białej chmury

Nowa "normalność" w pracy

Czy jesteś gotowy na pracę hybrydową? Coraz więcej zespołów na całym świecie chętniej pracuje zdalnie bądź hybrydowo. Microsoft 365 pomaga funkcjonować firmom w codziennej pracy oraz reagować im na potrzeby rynków, ale przede wszystkim pracowników.

Komunikacja ponad wszystko!

Zapewnienie skutecznej komunikacji, gdy członkowie teamów pracują z dala od siebie jest kluczowe. Microsoft 365 na czele z Microsoft Teams trafia w potrzeby pracowników z wielu branż.

Prowadzenie spotkań, nawiązywanie połączeń, nauka i współpraca, to wszystko zgromadzono w jednym pakiecie aplikacji. Możliwość jednoczesnej pracy kilku osób na plikach sprawia, że nikt nie musi pojawiać się w biurze!

Bezpieczna praca zdalna od zaraz

Praca zdalna za pośrednictwem chmury to szansa na mniejsze koszty dla przedsiębiorców. Dodatkowo wbudowane zabezpieczenia zapewnią ochronę danych, jak i samych pracowników niezależnie od wykorzystywanego sprzętu.

Wykradnięcie plików, haseł graniczy z cudem za sprawą uwierzytelniania dwuskładnikowego, biometrii czy jednorazowych kodów. Przechowywane informacje w chmurze są bezpieczne i możliwe do odtworzenia na każdym urządzeniu.

Nowoczesne miejsce pracy

Microsoft 365 pomoże funkcjonować Twojej firmie w zmieniającej się rzeczywistości. To wachlarz rozwiązań do efektywniejszej współpracy z klientami, zabezpieczenia i ochrony Twoich wrażliwych danych.

Zdalnie przyspieszysz wewnętrzne operacje i zwiększysz wydajność swoich zespołów. Zmień oblicze swojej firmy i reaguj nie tylko na potrzeby rynku, ale swoich pracowników.

Uwolnij swoją kreatywność!

Korzystaj z inteligentnych aplikacji, wizualizacji danych, odkrywaj powiązane możliwości. Produkty Microsoft to gama rozwiązań, które wzajemnie uzupełniają się. Za sprawą tych narzędzi możesz stworzyć przestrzeń roboczą z funkcją czatu i wideokonferencji. Twój kalendarz, poczta e-mail w synchronizacji z pozostałymi usługami to rozwiązania klasy biznes, dzięki którym nie zaniedbasz zespołu, ani kontaktów z klientami.
Microsoft 365
Microsoft 365 jest już standardem, a Intune naturalnym wyborem!
Zobacz case study
Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(