Szkolenia i dedykowane warsztaty IT

Połowa, pięknej białej chmury

Zajmujemy się organizacją szkoleń i warsztatów w zakresie rozwiązań IT. Z satysfakcją dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniami. Tworzymy miejsca spotkań dla osób, dla których ważne jest zdobycie nowych kompetencji oraz ciągłe doskonalenie posiadanych umiejętności. Doświadcz najwyższej jakości szkoleń prowadzonych przez certyfikowanych trenerów!

Z nami odkryjesz nieodkryte

W dobie dynamicznego rozwoju rynku i nowych technologii usystematyzowanie wiedzy ma ogromne znaczenie. Niestety wielu pracodawcom oraz pracownikom wydaje się, że tego typu działania są niepotrzebne. Powodów, które dowodzą na konieczność uczestnictwa w szkoleniach nie brakuje. Szkolenia i warsztaty IT są przede wszystkim po to, aby dostarczać nowych wiadomości oraz rozwijać konkretne umiejętności czy cechy. Doszkalanie w wielu branżach to nie tylko dodatek, ale też konieczność wynikającą ze specyfiki pracy. Żyjemy w czasach, w których przyszłość może nastąpić już dziś, a najdalej jutro! Rozwój współczesnego świata wymaga wdrażania nowych pomysłów, rozwiązań.

Nasze szkolenia wzmacniają innowacyjność i inicjatywę do poznania „nowego”. Toczymy nieustanną walkę z oporem ludzi, którzy przyzwyczajeni są do przestarzałych technologii. Dodatkowa umiejętność czy wiedza może przyczynić się do poprawy wyników osiąganych przez całą organizację. Szkolenia i warsztaty pozwalają też na samorealizację, co wpływa pozytywnie na ogólną kondycję pracowników. Każdy lepiej znający środowisko swojej pracy, narzędzia, którymi dysponuje będzie popełniał mniej błędów i zacznie jeszcze wydajniej pracować. Gruntowna wiedza sprzyja wypracowywaniu własnych nowatorskich koncepcji oraz pobudza do inicjatyw, jakże potrzebnych we współczesnym biznesie.

W jaki sposób przeprowadzamy szkolenia?

Prowadzimy szkolenia dla firm z zakresu narzędzi Microsoft 365, jak i innych rozwiązań IT. Podczas spotkań pokazujemy, jak efektywnie wykorzystywać dostępne rozwiązania w codziennej pracy. Zanim jednak do nich dojdzie ustalamy czas ich trwania, dopasowujemy agendę, poziom zaawansowania do Twoich indywidualnych potrzeb. Oprócz tego jesteśmy w stanie wskazać, kto spośród Twoich pracowników powinien z nich skorzystać. Koszt sesji szkoleniowych ustalamy podczas konsultacji i po dokonaniu wstępnej analizy.

Szkolimy w języku polskim, angielskim oraz rosyjskim. Oferujemy przyjazd do siedziby Twojej firmy, jak i warsztaty w trybie online. Dodatkowo na Twoje życzenie udostępniamy nagranie całego warsztatu. Korzystamy wyłącznie z bezpiecznych i sprawdzonych narzędzi. Możesz również liczyć na zaawansowaną informację zwrotną od naszych trenerów po zakończonych warsztatach. Zakres naszych szkoleń obejmuje m.in.:

 • Techniczne IT – skierowane do pracowników departamentów IT wszystkich szczebli i specjalizacji szukających wsparcia przy wdrażaniu zmian technologicznych, cyfrowej transformacji oraz rozwoju firmy.
 • Obsługa aplikacji biznesowych Microsoft 365 – Twoi pracownicy rozwiną umiejętności posługiwania się usługami Microsoft 365 w swojej codziennej pracy! Uczymy jak bezpiecznie i efektywnie wykorzystać nowoczesne narzędzia i usługi w środowisku współpracy w biurze.
 • IT Service Management – przeznaczone dla osób zorientowanych na procesy mające sprostać oczekiwaniom biznesowym przedsiębiorstwa. Szkolenia pozwalają utrzymać i zdobyć kompetencje zgodne z celami rozwojowymi swoimi i organizacji.
 • Zarządzanie IT – pozwalają poznać najlepsze praktyki i trendy zarządzania usługami IT. Główny nacisk kładziemy na automatyzację, warstwę analityczną i ustawiczne doskonalenie się.
 • Umiejętności biznesowe – wspieramy rozwój kluczowych kompetencji do realizacji zadań biznesowych. Skierowane główne do osób mających wpływ na kreowanie innowacyjnych procesów technologicznych.

Dlaczego warto skorzystać z naszych szkoleń?

 • Czas nastawiony na praktykę – każdy z naszych warsztatów to porządna dawka praktycznej wiedzy oparta na ćwiczeniach i testach kompetencji. Masz możliwość bezpośredniego kontaktu z daną technologią, nasi trenerzy dostarczają niezbędną teorię. Dodatkowo wskazujemy możliwości dalszego rozwoju w konkretnych obszarach.
 • Intensywna nauka pod okiem ekspertów – wiedzę przekazują wyłącznie certyfikowani trenerzy specjalizujący się w danej dziedzinie. Jakość stawiamy na pierwszym miejscu! Bez obaw, nie poczujesz się jak w szkolnej ławie, to będzie czas pełen inspiracji, na który będziesz mieć wpływ.
 • Wymiana doświadczeń – za sprawą uczestnictwa w naszych warsztatach nawiążesz nowe znajomości, zarówno te prywatne, jak i biznesowe. Spotkania z nami to przede wszystkim społeczność, która lubi dzielić się wiedzą i czerpie inspiracje od siebie nawzajem.
 • Wiedza zawsze aktualna – bazujemy na najnowszych materiałach i danych, na bieżąco aktualizujemy program naszych szkoleń, dzięki czemu z nami zawsze będziesz na czasie!
 • Profilaktyka w pakiecie – mamy doświadczenie w prowadzeniu procesów rozwojowych, bądź gotów na to, że nasze wsparcie szkoleniowe nie musi się skończyć na jednym spotkaniu. Mamy siłę i energię na całe cykle szkoleń, dzięki którym Twoi pracownicy nie zaznają uczucia wypalenia zawodowego.
 • Natychmiastowy zwrot finansowy – przygotowany przez nas plan szkoleń potraktuj jako inwestycję, która w krótkim czasie przyniesie spodziewane owoce! Polecane przez nas praktyki pozytywnie wpłyną na efektywność Twojej organizacji. Twoi pracownicy zaczną chętniej korzystać z innowacyjnych rozwiązań, a nawet zapragną kolejnych!
 • Imienna certyfikacja – dla uczestników wystawiamy certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności i kompetencje.

Nie masz czasu samodzielnie poszukiwać materiałów, przykładów i zastanawiasz się jaki warsztat pracy jest optymalny dla wykorzystywanej przez Ciebie technologii? Świetnie trafiłeś! Dzięki nam zdobędziesz praktyczną wiedzę na naszych warsztatach! Rozwijaj się razem z nami!

Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(