O firmie

Poznaj Supremo

Połowa, pięknej białej chmury

Eksperci Cyfrowej Transformacji

Wierzymy w nieograniczone możliwości technologii, chcemy łączyć w swoim działaniu innowacyjność, różnorodność oraz jakość. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą ekspercką specjalizującą się w usługach chmurowych firmy Microsoft. Wdrażamy inteligentne rozwiązania optymalizujące funkcjonowanie firm oraz wzmacniamy ich cyfrową dojrzałość.

Misja Supremo

Obawa o swoje dane, brak zaufania co do ich przetwarzania i przechowywania czy niedostatki kompetencyjne. Jednak w większości wypadków firmom brakuje pomysłu, co z tą chmurą robić i czym tak naprawdę powinna być dla współczesnego przedsiębiorstwa.

Chcemy, aby nasi klienci korzystali z chmury w sposób przemyślany, a nie ad hoc. Jako wieloletni praktycy dzielimy się swoim punktem widzenia z rynku polskiego, ale także międzynarodowego. Nasze doświadczenie budowane jest w oparciu o rozmowy z naszymi klientami.

Nasza historia

Timeline

1. Śrem - serwis komputerowy, naprawa, instalacja oprogramowania - 2003 rok. wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw. śrem przy ulicy piaskowej
2. Tworzenie serwisów internetowych - 2003-2005 przeniesienie do siedziby w poznaniu przy czechosłowackeij
3 w 2005 do teraz przy smigielskiej, firma zajmowala sie sprzedaza sprzetu komp oraz tworzeniem stron internetowych
4. miedzy 2005-2008 ubieganie się o partnerstwo z MS (robienie certów, szkolenie pracownikow
2008 - zostalismy gold partnerem ms, od wtedy dostarczaliśmy rzwiazania Ms w modelu chmurowym, systemy zarzadzania przedsiebiorstwem i projektowanie serwisow i sklepow internetowych najnowszej genracji. w 2005 zostalismy tez wiodacym partnerem w europie wschodniej - Kentico
5. w 2013 zostalismy partnerem comarchu i tworzylismy rozwiazania informatyczne klasy ERP do 2020
6 teraz jestesmy tylko gold partner MS- szkolenia, wdrozenie, doradztwo, . kazdy z naszych pracownikow to certyfikowani partnerzy MCP. otworzylismy kilka oddziałów w roznych miastach (sa na stronie) (fota statuetki modern workplace 2019Zarząd

Michał

Odpowiada za rozwój informatyczny spółki oraz strategiczną współpracę z partnerami. Sprawuje nadzór nad finansami i relacjami z najważniejszymi klientami. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, kierunek Finanse i Bankowość w zakresie Finanse i Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Ukończył również kurs pedagogiczny dla czynnych zawodowo nauczycieli.Jako osoba, która jest pasjonatem i miłośnikiem budowania relacji między ludźmi ukończył szereg kursów i szkoleń NLP na NLP Neuroedukacja w Lublinie. W swoim dorobku posiada wiele ukończonych szkoleń z dziedziny IT, w tym zarówno z oprogramowania biurowego, jak i rozwiązań serwerowych. Od 1999 roku związany zawodowo z branżą informatyczną i telekomunikacyjną, zdobywał doświadczenie w pracy u dostawców usług telekomunikacyjnych i rozwiązań IT.Jako prezes zarządza bieżącymi sprawami firmy. Na co dzień odpowiedzialny także za dział Business Consulting oraz relacjami z krajowymi i zagranicznymi partnerami. Jego hobby to dalekie i częste wyprawy w nieznane, muzyka elektroniczna oraz śledzenie wyścigów formuły F1.


Tomasz Bator
W Supremo odpowiada za rozwój operacyjny oraz stabilność finansową spółki.W 1993 roku ukończył Politechnikę Warszawską, uzyskując tytuł magistra informatyki. Karierę zawodową rozpoczął w 1994 r. jako konsultant, a następnie konsultant zarządzający w spółce Digital Equipment Corporation (DEC). W 1998 r., po przejęciu DEC przez Compaq, stał się odpowiedzialny za rozwój rynku SMB dla Compaq w Polsce, w roli Menedżera Sprzedaży SMB. W 2000 roku został dyrektorem kanału sprzedaży Compaq Polska i członkiem Country Management Team. W 2003 roku dołączył do Microsoft, pełniąc funkcję Channel Director, odpowiedzialnego za VAR, ISV, lokalnych producentów OEM i szeroką gamę partnerów w Polsce. W 2007 roku opuścił Microsoft, aby zostać wiceprezesem największego polskiego detalisty internetowego - Agito S.A., gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż i marketing. Jednocześnie w latach 2007-2009 był członkiem Rady Nadzorczej APN Promise S.A. W 2009 roku przeniósł się do APN Promise S.A., gdzie pełnił rolę Wiceprezesa Zarządu do lipca roku 2019.Tomasz Bator to doświadczony menedżer, kompetentny w kierowaniu zespołami oraz przedsiębiorstwami, posiadający dogłębną wiedzę na temat zarządzania operacyjnego i finansowego. Ma doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu programów partnerskich, rozwijaniu i rozszerzaniu kanałów sprzedaży, restrukturyzacji i optymalizacji zespołów i procesów sprzedażowych, operacyjnych i finansowych, a także wprowadzaniu nowych produktów i modeli sprzedaży."Nie robi się wdrożenia chmury, by się jej nauczyć. Eksperymenty na żywym organizmie prowadzą do niepożądanych sytuacji – z punktu bezpieczeństwa firmy, ale i każdego pracownika."

Ramię w ramię z Microsoft

W 2008 roku uzyskaliśmy status Gold Partner Microsoft, który utrzymujemy do tej pory. Obecnie pomagamy organizacjom różnej wielkości w trzech głównych chmurach firmy Microsoft: Azure, Microsoft 365, Power Platform i Dynamics 365.

Jako oficjalny partner Microsoft mamy natychmiastowy dostęp do ekskluzywnych zasobów, programów, narzędzi i połączeń. Należymy do programu Microsoft Partner Network, który gwarantuje wysoki poziom doświadczenia i kompetencji naszych pracowników w zakresie technologii Microsoft.
Rozpocznij karierę w IT

Z Supremo od początku do końca

Hamulcem transformacji cyfrowej jest przede wszystkim brak dostatecznej wiedzy o chmurze. Tam gdzie nie ma wiedzy, tam rodzą się obawy. Dlaczego firmy nie idą do chmury? Bo nie mają wiedzy na rynku, a dostępność partnerów, poszczególnych dostawców chmury to główne zmartwienie firm. Kto im potem pomoże, skoro ich pracownicy nie mają kompetencji? Odpowiedź może być tylko jedna – Supremo.

Rozwijaj swoją firmę

Masz pytania?
Potrzebujesz rozwiązania?

Skontaktuj się z nami
Podejmij wyzwanie

Szukasz pracy w IT?

Sprawdź nasze oferty