O firmie

Poznaj Supremo

Połowa, pięknej białej chmury

Eksperci Cyfrowej Transformacji

Wierzymy w nieograniczone możliwości technologii, chcemy łączyć w swoim działaniu innowacyjność, różnorodność oraz jakość. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą ekspercką specjalizującą się w usługach chmurowych firmy Microsoft. Wdrażamy inteligentne rozwiązania optymalizujące funkcjonowanie firm oraz wzmacniamy ich cyfrową dojrzałość.

Misja Supremo

Chcemy, aby firmy z którymi współpracujemy korzystały z chmury w sposób przemyślany. Naszą misją jest pokazanie im potencjału chmury i przeprowadzenie Cyfrowej Transformacji tak, by wzniosły się na wyższy poziom. Chcemy nauczyć ludzi swobodnego działania w środowisku Microsoft. Naszym celem jest sprawienie, by ich praca stała się przyjemniejsza, łatwiejsza i bardzo efektywna. Oferujemy wsparcie biznesowe i technologiczne, uczymy korzystania z narzędzi.

Nasze Mocne Strony

18 lat

doświadczenia na rynku polskim i zagranicznym

11 lat

jako oficjalny partner Microsoft na poziomie Gold i Silver

64

kompetencje chmurowe Microsoft na poziomie Gold i Silver

Ponad 30

specjalistów w dziedzinie rozwiązań chmurowych

Z Supremo od początku do końca

Hamulcem transformacji cyfrowej jest przede wszystkim brak dostatecznej wiedzy o chmurze. Tam gdzie nie ma wiedzy, tam rodzą się obawy. Dlaczego firmy nie idą do chmury? Bo nie mają wiedzy na rynku, a dostępność partnerów, poszczególnych dostawców chmury to główne zmartwienie firm. Kto im potem pomoże, skoro ich pracownicy nie mają kompetencji? Odpowiedź może być tylko jedna – Supremo.

Poznaj naszą historię

Zobacz naszą drogę do eksperta Cyfrowej Transformacji!

2003
Początki w Śremie...

Przy ulicy Piaskowej powstał serwis komputerowy, wspierający małe i średnie przedsiębiorstwa. Supremo miało być odpowiedzią na ogromne zainteresowanie fachowymi usługami informatycznymi. Kluczem do sukcesu okazało się zaangażowanie młodego i ambitnego zespołu specjalistów z branży IT. Połączyła ich fascynacja nowymi technologiami i Internetem.

2003-2005
Serwisy internetowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów przeniesiono siedzibę Supremo do Poznania na ul. Czechosłowacką. Oferta powiększyła się o tworzenie serwisów Internetowych.

2005
Centrala przy Śmigielskiej

Nieustannie powiększający się zespół potrzebował większej przestrzeni do pracy - tak podjęto decyzję o przeniesieniu firmy na ulicę Śmigielską w Poznaniu. W 2005 zostaliśmy wiodącym partnerem Kentico w Europie Wschodniej.

2008
Microsoft Gold Partner

Po wielu latach starań, dziesiątkach zdanych egzaminów otrzymaliśmy tytuł Złotego Partnera firmy Microsoft. Od tego momentu dostarczaliśmy rozwiązania Microsoft w modelu chmurowym, systemy zarządzania przedsiębiorstwem i projektowaliśmy serwisy Internetowe najnowszej generacji.

2019
Partner Roku w kategorii Modern Workplace

Supremo może pochwalić się wieloma wyróżnieniami, lecz największym sukcesem jest uzyskanie tytułu Partnera Roku w kategorii Modern Workplace, podczas konferencji Microsoft One 2019

Teraz
Supremo i Microsoft

Postawiliśmy na współpracę z Microsoft! Wyspecjalizowaliśmy w Cyfrowej Transformacji przedsiębiorstw. Prowadzimy szkolenia, wdrażamy innowacyjne rozwiązania i doradzamy naszym klientom. Każdy z naszych pracowników to certyfikowany partner MCP. Otworzyliśmy oddziały w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie i Śremie. Siedziba nadal pozostaje w Poznaniu, a my jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!

Zarząd

Michał Peksa

Michał Peksa - odpowiada za rozwój informatyczny spółki oraz strategiczną współpracę z partnerami. Sprawuje nadzór nad finansami i relacjami z najważniejszymi klientami.

Tomasz Bator

Tomasz Bator - w Supremo odpowiada za rozwój operacyjny oraz stabilność finansową spółki.


Rozwijaj swoją firmę

Masz pytania?
Potrzebujesz rozwiązania?

Skontaktuj się z nami
Podejmij wyzwanie

Szukasz pracy w IT?

Sprawdź nasze oferty