Zobacz nasze specjalizacje

Rozwijamy się dla Ciebie

Połowa, pięknej białej chmury

Specjalizacje Microsoft

Nieustannie rozwijamy nasze kompetencje. Dbamy o ciągłe podnoszenie jakości naszych usług, dlatego przywiązujemy dużą wagę do zdobywania nowych umiejętności.

Ciężką pracą osiągamy kolejne cele w postaci Specjalizacji i Kompetencji przyznawanych przez Microsoft, które są dowodem potwierdzającym stopień naszej wiedzy i doświadczenia w danym obszarze.

Zaawansowane specjalizacje

Adoption and Change Management

Potwierdzone sukcesy w stymulowaniu użytkowania platformy Microsoft 365 i zmian organizacyjnych, świadcząc usługi w zakresie wdrażania i zarządzania zmianami.

Calling for Microsoft Teams

Potwierdzone sukcesy we wdrażaniu i zarządzaniu systemem telefonicznym Microsoft 365

Teamwork Deployment

Potwierdzone sukcesy we wdrażaniu narzędzi do pracy zespołowej Microsoft 365

Meetings and Meeting Rooms for Microsoft Teams

Potwierdzone sukcesy w dostarczaniu usług i rozwiązań dotyczących spotkań i sal konferencyjnych dla Microsoft Teams

Obszary Rozwiązań

Modern Work

Jakio partner Microsoft ds. rozwiązań w zakresie nowoczesnej pracy wykazujemy szerokie możliwości pomocy klientom w zwiększeniu produktywności i przejściu na pracę hybrydową przy użyciu platformy Microsoft 365. Aby uzyskać to oznaczenie, musieliśmy spełnić wymagania kwalifikacyjne dla tego obszaru.

Security

Jako partner Microsoft ds. rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa demonstrujemy swoje szerokie możliwości, aby pomóc klientom chronić całą ich organizację za pomocą zintegrowanych rozwiązań, zgodności i tożsamości. Dla osób, które nawiązują z nami współpracę oznacza to możliwość zidentyfikowania nas jako partnera, zaangażowanego w szkolenia i akredytację oraz dostarczającego rozwiązania prowadzące do sukcesu.

Rozwijaj swoją firmę

Masz pytania?
Potrzebujesz rozwiązania?

Skontaktuj się z nami
Podejmij wyzwanie

Szukasz pracy w IT?

Sprawdź nasze oferty