Zobacz nasze kompetencje

Microsoft Solutions Partner

Połowa, pięknej białej chmury

Zarządzanie środowiskiem informatycznym i outsourcing IT

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji! W mgnieniu oka sprostasz wymaganiom stawianym przez biznes. Staniemy się opiekunami technologicznymi Twojej firmy i zadbamy o całą infrastrukturę informatyczną. Możesz na nas liczyć w kwestii bezpieczeństwa swoich danych! Wybierz model współpracy, który odpowiada Twoim potrzebom.

"Nie robi się wdrożenia chmury, by się jej nauczyć. Eksperymenty na żywym organizmie prowadzą do niepożądanych sytuacji – z punktu bezpieczeństwa firmy, ale i każdego pracownika."

Ramię w ramię z Microsoft

W 2008 roku uzyskaliśmy status Gold Partner Microsoft. Po zmianach w nazewnictwie programu partnerskiego uzyskaliśmy tytuł Microsoft Solutions Partner. Obecnie pomagamy organizacjom różnej wielkości w trzech głównych chmurach firmy Microsoft: Azure, Microsoft 365, Power Platform i Dynamics 365.

Jako oficjalny partner Microsoft mamy natychmiastowy dostęp do ekskluzywnych zasobów, programów, narzędzi i połączeń. Należymy do programu Microsoft Cloud Partner, który gwarantuje wysoki poziom doświadczenia i kompetencji naszych pracowników w zakresie technologii Microsoft.
Rozpocznij karierę w IT

Z Supremo od początku do końca

Hamulcem transformacji cyfrowej jest przede wszystkim brak dostatecznej wiedzy o chmurze. Tam gdzie nie ma wiedzy, tam rodzą się obawy. Dlaczego firmy nie idą do chmury? Bo nie mają wiedzy na rynku, a dostępność partnerów, poszczególnych dostawców chmury to główne zmartwienie firm. Kto im potem pomoże, skoro ich pracownicy nie mają kompetencji? Odpowiedź może być tylko jedna – Supremo.

Rozwijaj swoją firmę

Masz pytania?
Potrzebujesz rozwiązania?

Skontaktuj się z nami
Podejmij wyzwanie

Szukasz pracy w IT?

Sprawdź nasze oferty