Case Study
Dawtona

Microsoft 365 - łatwy sposób na odnajdywanie informacji w organizacji!

Microsoft 365 - łatwy sposób na odnajdywanie informacji w organizacji!Dawtona
Logo Klienta

Dawtona

Dawtona to rodzinna spółka, która towarzyszy w kulinarnej przygodzie Polaków już od dawna. Oferuje najwyższej jakości naturalne przetwory warzywne i owocowe. Produkcja opiera się tradycyjnej recepturze, wykorzystując przy tym innowacyjne technologie. Firma wciąż się rozwija, proponując konsumentom nowe produkty oraz rozszerzając rynki zbytu.

Wyzwanie

Dawtona Sp. z o.o. chciała początkowo wdrożyć jedynie serwer pocztowy – Exchange Online. Bardzo ważne było dla niej zarówno unowocześnienie swojego miejsca pracy jak i rozważne zarządzanie zasobami finansowymi. Jako eksperci rozwiązań chmurowych przedstawiliśmy firmie Dawtona korzyści wynikające z wdrożenia aplikacji Microsoft Teams. Twarde, niepodważalne dowody na generowanie oszczędności pieniędzy i czasu natychmiastowo przekonały zarząd.

Z doświadczenia wiemy, że klienci, którym poleciliśmy to rozwiązanie osiągają zupełnie nowy komfort pracy i zwiększają produktywność pracowników. Wskazują na to historycznie gromadzone dane i opinie przedstawicieli firm. Finalnie Klient zauważył wartość dodaną w usługach Microsoft, takich jak Microsoft Teams, OneDrive, SharePoint i zdecydował się na ich implementację.

Rozwiązanie

Inwestycja w przyszłość organizacji Wizja przyszłości była jedna - produkty DAWTONA mają stanowić podstawę codziennej diety dla wszystkich, którzy cenią smak i jakość przygotowywanych potraw. Aby być skutecznym w rozwijaniu biznesu, należy inwestować zarówno w kapitał ludzki, jak i nowoczesne narzędzia, które pomagają zorganizować i ułatwić ludziom pracę. Wraz z firmą Dawtona zdefiniowaliśmy nowoczesne miejsce pracy i utworzyliśmy je. Skróciliśmy czas wykonywania codziennych, często żmudnych zadań do minimum i ograniczyliśmy odsetek pomyłek w komunikacji między pracownikami. Przed wdrożeniem usługi Microsoft 365, zespoły w firmie Dawtona, mogły posiłkować się własnymi narzędziami, jak znane powszechnie aplikacje typu WhatsApp czy Messenger, co zrodziło zagrożenie Shadow IT.

Wdrożenie usługi Microsoft 365 dało firmie Dawtona:

  • Szybszy sposób pracy Łatwiejsze odnajdywanie informacji krążących w organizacji.
  • Możliwość pracy hybrydowej, pewność i stabilność co do systemu wideokonferencyjnego (Teams).
  • Wykorzystywanie usług pobocznych (ToDo, Planner, Forms) w codziennej pracy, co przyczynia się do pełniejszego wykorzystywania potencjału usług Microsoft 365

Wyniki

Dziś, sytuacja w której osoba z zespołu nie może przyjechać do siedziby firmy nie jest już problemem. Wcześniej, z tego powodu zmieniano termin spotkania. Pracownicy korzystają z pewnych rozwiązań firmy Microsoft. Wiedzą, że mogą w łatwy sposób dołączyć do spotkań zdalnie. Praca w zespołach w Microsoft Teams zapewnia dobrą organizację i przede wszystkim daje możliwość zapanowania nad chaosem informacyjnym. Aktualnie z usług Microsoft, które zaimplementowaliśmy korzysta prawie 300 osób w organizacji Dawtona. Pracownicy doceniają rozwiązanie i świetnie czują się ze świadomością, że ich pracodawca podąża za innowacjami, a firma przekształciła się w nowoczesne miejsce pracy. Podsumowując, możliwość pracy hybrydowej, wspólna praca na dokumentach oraz przejrzystość i łatwość odnajdywania informacji w przedsiębiorstwie polepszyła efektywność pracowników, którzy mogli skuteczniej zarządzać swoimi zadaniami.

Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(