Case Study
Kebomed

Chmura Microsoft 365 otwiera firmę na wyzwania jakie stawia przyszłość!

Chmura Microsoft 365 otwiera firmę na wyzwania jakie stawia przyszłość!Kebomed
Logo Klienta

Kebomed

Kebomed Europe to jeden z największych dystrybutorów sprzętu medycznego. Dzięki swoim zdolnościom i współpracą z wieloma krajami potrafi zrozumieć potrzeby rynku zarówno międzynarodowego, jak i lokalnego. Firma opiera się na najnowszych technologiach projektowania i komunikacji wspomaganej komputerowo w celu umożliwienia ścisłej współpracy z dostawcami.

Wyzwanie

Wspólne oczekiwania Zarządu Kebomed oraz inżynierów firmy Supremo, które zostały postawione jako cele po dokonaniu przejścia do chmury obliczeniowej Microsoft, to: Poprawa efektywności Ograniczenie kosztów Podniesienie bezpieczeństwa Ujednolicenie komunikacji Unifikacja narzędzi Wzrost konkurencyjności

Rozwiązanie

Supremo przeprowadziło wdrożenie poprzez zaimplementowanie blisko 200 licencji na oprogramowanie Office 365. Korzyści z Office 365: Zapewnia niezawodny dostęp do najnowszych funkcji i aktualizacji. Pozwala skupić się wyłącznie na rozwiązywaniu problemów biznesowych. Zapewnia bezpieczeństwa i zgodność pod względem kwalifikacji wymaganych w strukturze globalnego biznesu. Doskonali współpracę w firmie – wspólna praca online na jednym dokumencie równocześnie.

Wyniki

Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(