Case Study
TM Technologie

Firma TM Technologie wybrała odpowiedniego partnera IT do wdrożenia Microsoft 365

Firma TM Technologie wybrała odpowiedniego partnera IT do wdrożenia Microsoft 365TM Technologie
Logo Klienta

TM Technologie

Polski producent oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego – TM TECHNOLOGIE. Z wielką dbałością dobiera ludzi do swojego zespołu. Nieustannie powiększa grono specjalistów, doskonali usługi i dba o najwyższy poziom obsługi klienta.

Firma obsługuje największych klientów, takich jak Comarch, Energylandia, czy galerie handlowe. Produkty TM Technologie są znane i cenione na całym świecie, a rozpoznawalność marki błyskawicznie rośnie.

Wyzwanie

Firma TM Technologie szukała partnera Microsoft, który w rzetelny sposób przedstawi jej ofertę i pomoże w doborze odpowiedniej usługi. W następnym etapie sprawnie przeprowadzi migrację poczty i będzie gotowy na wsparcie w każdym momencie. Zaufała firmie Supremo, opierając swoją decyzję na naszym wieloletnim doświadczeniu i sukcesach potwierdzonych licznymi referencjami od zadowolonych klientów.

Rozwiązanie

Od kiedy firma TM Technologie zdecydowała się na współpracę z nami, dołożyliśmy wszelkich starań by sprostać jej oczekiwaniom. Jako zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów przeprowadziliśmy szereg rozmów z klientem, które miały na celu uzyskanie informacji niezbędnych do przygotowania optymalnej oferty. Rozpoczęliśmy od wnikliwego badania potrzeb, a następnie płynnie przeszliśmy do analizy obecnego środowiska. Żadne z tych działań nie zakłóciło rytmu pracy firmy. Dobraliśmy odpowiednie oprogramowanie i opracowaliśmy plan migracji poczty do Microsoft Exchange Online. Na tym etapie, przedstawiciele TM Technologie byli już w 100% pewni, że wybrali odpowiedniego partnera IT.

Proces migracji przebiegł bez zakłóceń, a pracownicy natychmiastowo zostali zaznajomieni z nowymi funkcjonalnościami poczty. Dzięki Microsoft Exchange Online organizacja otrzymuje automatyczne aktualizacje zabezpieczeń. Użytkownicy mogą cieszyć się pełną synchronizacją z każdym urządzeniem. Mają pewność, że kopia zapasowa kontaktów jest zawsze dostępna, a dane są przechowywane bezpiecznie. Estetyczny interfejs oprogramowania pocztowego sprawia, że praca w TM Technologie jest jeszcze przyjemniejsza.

Wyniki

TM Technologie są zachwyceni komfortem pracy, uzyskanym dzięki nowemu narzędziu. Pracownicy potrafią w pełni wykorzystywać nowe funkcjonalności i zauważają wyraźny wzrost efektywności podczas wykonywania codziennych obowiązków. Firma zawsze może liczyć na nasze wsparcie. A my z przyjemnością świętowaliśmy kolejny sukces wdrożenia i jesteśmy gotowi na realizacje nowych pomysłów TM Technologie.

Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(