Case Study
TM Technologie

Firma TM Technologie wybrała odpowiedniego partnera IT do wdrożenia Microsoft 365

TM TechnologieTM Technologie
Logo Klienta

TM Technologie

Polski producent oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego – TM TECHNOLOGIE. Z wielką dbałością dobiera ludzi do swojego zespołu. Nieustannie powiększa grono specjalistów, doskonali usługi i dba o najwyższy poziom obsługi klienta.

Firma obsługuje największych klientów, takich jak Comarch, Energylandia, czy galerie handlowe. Produkty TM Technologie są znane i cenione na całym świecie, a rozpoznawalność marki błyskawicznie rośnie.

Wyzwanie

Firma TM Technologie szukała partnera Microsoft, który w rzetelny sposób przedstawi jej ofertę i pomoże w doborze odpowiedniej usługi. W następnym etapie sprawnie przeprowadzi migrację poczty i będzie gotowy na wsparcie w każdym momencie. Zaufała firmie Supremo, opierając swoją decyzję na naszym wieloletnim doświadczeniu i sukcesach potwierdzonych licznymi referencjami od zadowolonych klientów.

Rozwiązanie

Od kiedy firma TM Technologie zdecydowała się na współpracę z nami, dołożyliśmy wszelkich starań by sprostać jej oczekiwaniom. Jako zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów przeprowadziliśmy szereg rozmów z klientem, które miały na celu uzyskanie informacji niezbędnych do przygotowania optymalnej oferty. Rozpoczęliśmy od wnikliwego badania potrzeb, a następnie płynnie przeszliśmy do analizy obecnego środowiska. Żadne z tych działań nie zakłóciło rytmu pracy firmy. Dobraliśmy odpowiednie oprogramowanie i opracowaliśmy plan migracji poczty do Microsoft Exchange Online. Na tym etapie, przedstawiciele TM Technologie byli już w 100% pewni, że wybrali odpowiedniego partnera IT.

Proces migracji przebiegł bez zakłóceń, a pracownicy natychmiastowo zostali zaznajomieni z nowymi funkcjonalnościami poczty. Dzięki Microsoft Exchange Online organizacja otrzymuje automatyczne aktualizacje zabezpieczeń. Użytkownicy mogą cieszyć się pełną synchronizacją z każdym urządzeniem. Mają pewność, że kopia zapasowa kontaktów jest zawsze dostępna, a dane są przechowywane bezpiecznie. Estetyczny interfejs oprogramowania pocztowego sprawia, że praca w TM Technologie jest jeszcze przyjemniejsza.

Wyniki

TM Technologie są zachwyceni komfortem pracy, uzyskanym dzięki nowemu narzędziu. Pracownicy potrafią w pełni wykorzystywać nowe funkcjonalności i zauważają wyraźny wzrost efektywności podczas wykonywania codziennych obowiązków. Firma zawsze może liczyć na nasze wsparcie. A my z przyjemnością świętowaliśmy kolejny sukces wdrożenia i jesteśmy gotowi na realizacje nowych pomysłów TM Technologie.

Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(