Case Study
Bocian Pożyczki

Finanse w chmurze Microsoft 365 – bezpieczne i niezawodne!

Finanse w chmurze Microsoft 365 – bezpieczne i niezawodne!Bocian Pożyczki
Logo Klienta

Bocian Pożyczki

Poznańska spółka Everest Finanse jest obecna na rynku finansowym od 2000 roku. Przez 15 lat zbudowała silną, ogólnopolską markę Bocian Pożyczki, zapewniającą klientom możliwość szybkiego i wygodnego otrzymania pożyczki pieniężnej. Największym atutem i przewagą firmy jest doświadczony i zmotywowany zespół Doradców Klienta. Spółka dokłada wszelkich starań, by konsument został obsłużony na najwyższym poziomie.

Nieustannie ulepsza procesy obsługi, wychodząc naprzeciw coraz to wyższym oczekiwaniom. Rozumie, jak ważne jest tradycyjne podejście do ludzi i otwarcie się na ulepszanie procesów wewnątrz organizacji. Dziś klienci Bocian Pożyczki mogą rozwiązać swój problem nie wychodząc z domu – korzystając z platformy internetowej.

Wyzwanie

Firma Bocian Pożyczki codziennie przechowuje i archiwizuje miliony danych. Potrzebuje stabilnego partnera z obszaru IT, którego może obdarzyć zaufaniem – takim właśnie partnerem jest Supremo.

Rozwiązanie

Współpraca między Supremo a Everest Finanse trwa i rozwija się już od dłuższego czasu. Wspólnie wypracowaliśmy cele i krok po kroku zaczęliśmy je realizować. Analiza Office 365 Zajęliśmy się analizą Office 365 pod względem bezpieczeństwa i zapewnienia poufności danych. Everest Finanse należy do sektora finansowego, dlatego musieliśmy zapoznać się z konkretnymi zapisami prawnymi tak, aby zachować zgodność z polityką firmy oraz z adnotacjami w polskim GIODO i regułami Unii Europejskiej w obszarach ISO i poufności danych. Office 365 – Exchange Online jest liderem pod względem bezpieczeństwa.

To fakt, który od razu przekonał zarząd firmy Everest Finanse i władze IT do rozpoczęcia prac. Po etapie rozmów przystąpiliśmy do wdrożenia. Z racji posiadanego doświadczenia i kompetencji wszelkie założenia zostały osiągnięte w zaplanowanym czasie, dzięki czemu szybko mogliśmy wspólnie świętować sukces projektu.

Wyniki

Dzięki wdrożeniu zaawansowanej usługi Exchange Online, czyli profesjonalnej poczty biznesowej, która jest gwarancją bezpieczeństwa danych firma zyskała także nowe rozbudowane funkcje. Jest to między innymi możliwość dostępu i współdzielenia kalendarza ze współpracownikami oraz zintegrowanie bazy kontaktów. Każdy pracownik może teraz logować się do swojej poczty szybko i sprawnie, z dowolnego urządzenia z poziomu przeglądarki. Pisanie, edytowanie wiadomości, organizowanie spotkań nigdy nie było tak proste. Zwiększyło to wydajność zespołów, przyspieszając ich pracę.

Korzyści biznesowe: synchronizacja danych dotyczących poczty, kontaktów, kalendarzy i zadań na wszystkich urządzeniach pracownika, zaawansowane możliwości kalendarzy wykorzystywane między innymi do planowania urlopów oraz rezerwacji sal konferencyjnych, rozliczanie pracowników z przydzielonych zadań i monitorowanie dotrzymania założonych terminów, ułatwienie pracy zespołów odpowiedzialnych za obsługę klientów dzięki możliwości współdzielenia zasobów, takich jak foldery poczty czy listy zadań.

Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(