Case Study
Done Deliveries

Rozwiązania cyfrowe Microsoft 365 w nowoczesnej firmie spedycyjnej!

Rozwiązania cyfrowe Microsoft 365 w nowoczesnej firmie spedycyjnej!Done Deliveries
Logo Klienta

Done Deliveries

Done Deliveries – transport, spedycja i logistyka. Firma która dąży do dostarczania usług na najwyższym poziomie. Chce być najlepsza w każdym calu. Skuteczność dostarczania przesyłek ma na poziomie 99,70% i śmiało deklaruje, że dostarczy każdą, nawet tą najbardziej problematyczną. Nie boi się trudnych tematów i wyzwań. Chce, by każdy jej klient był usatysfakcjonowany. Działa natychmiastowo i tego samego oczekuje od cyfrowych narzędzi wewnątrz organizacji.

Wyzwanie

Firma chciała być odporna na pojedyncze awarie lokalnych systemów serwerowych. Potrzeby stawiane przez biznes nie były możliwe do zrealizowania przez posiadany maszynowy. Organizacja szukała optymalnego, skalowalnego i bezpiecznego środowiska.

Rozwiązanie

Misja zarządu została zaszczepiona również w dziale IT Done Deliveries, który uważnie wysłuchał planu na nadchodzący czas, by przygotować wszystko na szybkie skalowanie firmy. Klient nie chciał dłużej inwestować w sprzęt, który będzie filtrował tylko powietrze w serwerowniach. Wspólne rozmowy doprowadziły do zaplanowania nowej architektury w środowisku Microsoft Azure. To bezpiecznie, nowoczesne rozwiązanie, o bardzo wysokim wskaźniku optymalizacji kosztowej środowiska. Dodatkowo, Supremo zaproponowało skorzystanie z HUB (hybrid use benefit), czyli redukcji kosztów, poprzez wniesienie własnego oprogramowania do Microsoft Azure. Jest to często spotykany scenariusz, który potrafi obniżyć koszt infrastruktury Azurowej nawet o 50 procent.

Pojawiliśmy się w firmie Done Deliveries kiedy to pierwszy krok ku transformacji cyfrowej mieli za sobą – używali Microsoft Office 365. Już wtedy nieświadomie uodpornili organizację i przygotowali się na pracę w trybie home office. Użytkownicy z dowolnego miejsca mogli pracować na systemach informatycznych Done Deliveries.

Wyniki

Dzięki wdrożeniu Microsoft Azure problemy z okresowymi zakupami i przeglądami serwerów poszły w zapomniane. Teraz środowisko serwerowe jest bardziej wydajne i gotowe na dalszy rozwój firmy. Klient płaci tylko za wykorzystane zasoby. Dział IT został przeorganizowany. Pracownicy Done Deliveries mają teraz więcej czasu na realizację nowych, biznesowych pomysłów.

Pozyskanie nowej wiedzy, w obszarach związanych z rozwiązaniami chmurowymi przez członków organizacji procentuje do dzisiaj, poprzez śmiałe decyzje i szybkie reagowanie na potrzeby biznesu. Nieocenioną, trudną do wyliczenia wartością jest ład i spokój, który zapanował w firmie, w związku z przerzuceniem ryzyka przerwania ciągłości działania serwerów na vendora Microsoft.

Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(