Case Study
Kleiber

Microsoft Exchange Online - narzędzie do użytku biznesowego, dostępne w pakiecie Microsoft 365!

Microsoft Exchange Online - narzędzie do użytku biznesowego, dostępne w pakiecie Microsoft 365!Kleiber
Logo Klienta

Kleiber

Kleiber – działa nieprzerwanie od 1997 roku, projektuje i produkuje wysokiej jakości meble, w oparciu o światowe technologie. Markę wyróżnia dbałość o detale, staranna selekcja surowców i perfekcyjne wykonanie. Kleiber starannie wybiera swoich partnerów, decyduje się tylko na sprawdzone firmy, które pracują na wysokim poziomie technologicznym, z poszanowaniem dla ludzi i środowiska.

Wyzwanie

Nieustanna potrzeba doskonalenia sprawiła, że firma odkryła nowe możliwości na rynku rozwiązań IT. Jako partnera do współpracy w tym obszarze wybrała Supremo. Celem wdrożenia nowych narzędzi było zminimalizowanie kosztów obecnej infrastruktury i poprawa komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa. Firma korzystała z przestarzałego systemu pocztowego, który miał ograniczone funkcje i tracił wsparcie dostawcy.

Rozwiązanie

Po zapoznaniu się z wymaganiami firmy Kleiber zaproponowaliśmy migrację poczty do Microsoft Exchange Online. Jest to narzędzie w pełni przystosowane do użytku biznesowego. Zapewnia pełną synchronizację na wielu urządzeniach, co gwarantuje nieprzerwaną pracę użytkownika, niezależnie od tego w jakim miejscu się znajduję. Oprócz samej usługi pocztowej, przejrzystego panelu zarządzania wiadomościami zawiera w sobie dodatkowe funkcjonalności, takie jak kalendarz, kontakty, notatki. Istnieje także możliwość indywidualnego dostosowywania narzędzia do potrzeb użytkownika – można między innymi regulować przepływ poczty, czy zarządzać filtrami antyspamowymi. Zarząd firmy Kleiber od początku wiedział, że ten produkt Microsoft spełni jego oczekiwania pod każdym względem. Migracja poczty przebiegła w ekspresowym tempie, a projekt został zakończony sukcesem.

Wyniki

Pracownicy firmy produkcyjnej Kleiber na co dzień korzystają z nowego, wygodniejszego narzędzia. Dzięki migracji poczty do Microsoft Exchange Online mają pewność, że dane, które przetwarzają są bezpieczne. Dzięki wdrożonej usłudze lepiej organizują swój czas pracy, planują spotkania w kalendarzach, robią notatki ze spotkań. Wszystkie najważniejsze informacje gromadzą w jednym miejscu i mają do nich dostęp z wielu urządzeń.

Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(