Case Study
Korona Candles

Microsoft 365 - komunikacja na miarę dzisiejszych potrzeb!

Microsoft 365 - komunikacja na miarę dzisiejszych potrzeb!Korona Candles
Logo Klienta

Korona Candles

Korona Candles zajmuje czołową pozycję na światowym rynku produkcji świec, będąc jednocześnie jednym z największych producentów świec zapachowych w Europie i dostawcą marek własnych dla międzynarodowych koncernów. Firma została przejęta przez Gala Group. Posiada szeroki wybór produktów w standardowej ofercie, a także wprowadza na rynek kolekcje sezonowe. Działa w zasięgu globalnym, wyznacza nowe trendy korzystając z najnowszych technologii.

Wyzwanie

Firma Korona Candles potrzebowała rozwiązania IT, które ułatwi jej komunikację między wszystkimi oddziałami, zlokalizowanymi w różnych częściach świata. Na co dzień korzystała z przestarzałego systemu pocztowego. Czuła, że jest to najlepszy czas na zmianę i zdecydowała się na współpracę z Supremo.

Rozwiązanie

Po wielu spotkaniach i długich rozmowach uzyskaliśmy szczegółowy obraz oczekiwań klienta. Wypracowaliśmy koncepcję migracji folderów publicznych do Microsoft Office 365, a następnie przystąpiliśmy do prac. Wcześniej jednak należało przygotować całą infrastrukturę, by nowe narzędzia działały bez zarzutu. Ciężko pracowaliśmy by osiągnąć wspólny sukces. Duża świadomość potrzeby zmian pozwoliła na sprawne uruchomienie wdrożonych usług. Dostarczyliśmy organizacji Korona Candles specjalnie przygotowane materiały szkoleniowe oraz udostępniliśmy video z instrukcjami. Uruchomiliśmy Microsoft Exchange Online, a nasi certyfikowani trenerzy Microsoft przystąpili do przygotowań użytkowników do nowego stylu pracy. Skupiliśmy się w szczególności na szkoleniach z aplikacji Teams. To właśnie poprawa komunikacji między oddziałami była głównym celem całego przedsięwzięcia.

Teraz użytkownicy mogą szybko i łatwo organizować spotkania, planować swoją prace, przydzielać zadania. Komunikacja nie stanowi już żadnego problemu. Jakość połączeń audio i video jest na najwyższym poziomie, a sama usługa jest bardzo bezpieczna. Dodatkowo, każdy pracownik może zalogować się do zasobów firmy z każdego miejsca na ziemi i za pomocą dowolnego urządzenia. Nowy interfejs oprogramowania pocztowego bardzo spodobał się użytkownikom. Jego intuicyjność sprawia, że korzystanie ze skrzynki mailowej stało się jeszcze szybsze. Dodatkowe funkcje, jak udostępnianie kalendarzy, czy możliwość wyboru różnych widoków pomogły pracownikom w realizacji zadań

Wyniki

Korona Candles wie, że podjęła właściwą decyzję. Jest bardzo zadowolona z wdrożonych usług Microsoft. Obdarzyła nas zaufaniem i dzięki temu nie ma żadnych problemów z korzystaniem z nowych zasobów. Jesteśmy wdzięczni za taką współpracę i mamy nadzieję na kolejne projekty w przyszłości.

Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(