Wdrożenie i implementacja chmury

Połowa, pięknej białej chmury

Pomożemy Ci sprawnie przenieść zasoby IT i konta użytkowników do chmury obliczeniowej Microsoft. Jesteśmy sprawdzonym i doświadczonym partnerem, który zaproponuje dla Twojej firmy najlepszą strategię chmurową. Rekomendujemy optymalne rozwiązania stworzone z myślą o Twoich potrzebach. Pomożemy Ci w migracji, utrzymaniu infrastruktury i pamiętamy o ludzkiej stronie wprowadzanych innowacji.

Najwyższa pora na podróż w chmury

Migrację do chmury Microsoft można przyrównać do podróży. Gwarancją udanej wyprawy w chmury jest jej odpowiednie zaplanowanie. Choć spontaniczne wyjazdy też mogą być równie ciekawe, pełne przygód i zaskakujących momentów, to w biznesie wolelibyśmy mieć spokojną głowę i poczucie panowania nad sytuacją. Dostosowany plan podróży w chmury daje nam możliwość odkrywania nowej technologii w dostosowanym do naszych potrzeb tempie.

Harmonogram skrojony zgodnie z oczekiwaniami sprawia też, że jesteśmy bardziej elastyczni. Umożliwia to nam dokonywanie dowolnych modyfikacji zgodnie z założonym wcześniej budżetem. Dzięki czemu możemy skupić się na aktywnościach, które są dla nas ważne i sprawiają najwięcej pożytku i przyjemności. Brzmi jak idealna wycieczka, prawda? Nie pozostaje więc nic innego, jak wybrać kierunek podróży w chmury. Nas potraktuj jako swojego przewodnika, który zarezerwuje bilety, zadba o transfer i pomyśli o ubezpieczeniu na wszelką ewentualność. Bądź gotowy dziś do drogi!

Planowanie migracji do chmury z nami to czysta przyjemność

Każdy projekt migracji traktujemy indywidualnie. Wspólnie wybierzemy scenariusz uwzględniający ludzi, procesy i technologie w Twojej organizacji. Z nami dokonasz analizy wymagań technicznych, biznesowych i architektury systemów, co pozwoli nam na przygotowanie planu. Dzięki temu od samego początku zadbasz o optymalizację kosztów tworząc nowe środowisko.

Nasz zespół jest w stanie skutecznie zaplanować, wdrożyć i utrzymać każdego środowisko chmurowe. Posiadamy kompetencje do budowania środowisk korzystających z jednej chmury, jak i opartych o kilku dostawców (multicloud). Z nami możesz uruchomić, przetwarzać i przechowywać dowolne zasoby: e-commerce, aplikacje biznesowe, rozwiązania korporacyjne czy dowolne systemy IT. Podzielimy się z Tobą wiedzą na temat praktyk monitorowania kosztów i wprowadzania zmian, które sprawią, że Twoja firma będzie posiadała stale efektywne kosztowo chmurę obliczeniową.

Jak przeprowadzamy migrację do chmury Microsoft?

 1. Analiza – przeprowadzamy szczegółowy audyt posiadanej przez Ciebie technologii – systemów, aplikacji i architektury. Na tej podstawie dowiesz się co masz oraz czego potrzebujesz, żeby funkcjonować w chmurze
 2. Plan migracji – przygotujemy strategię przeniesienia Twojej organizacji do chmury. Poznasz harmonogram, który krok po kroku pozwoli Twojej firmie oraz każdemu pracownikowi w pełni przygotować się do zmiany.
 3. Testy – zrealizujemy program pilotażowy, który pozwoli przetestować wszelkie rozwiązania pod kątem wydajności w chmurze Microsoft. W ten sposób przygotujemy się do finalnej migracji.
 4. Migracja – rzeczywisty moment przenoszenia danych, aplikacji i systemów. Dobierzemy optymalną metodę i narzędzia zgodne z Twoim środowiskiem.
 5. Bezpieczeństwo – zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo Twoich danych to podstawa sukcesu naszej migracji do chmury. Zaproponujemy Ci kilka rozwiązań, które zapobiegną potencjalnym cyberatakom.
 6. Szkolenia – sprawimy, że Twoi administratorzy i użytkownicy będą posiadali niezbędną wiedzę, która umożliwi im sprawne przejście procesu zmiany i posługiwanie się nową technologią.
 7. Wsparcie powdrożeniowe – z nami nie zostajesz sam! Zapewnimy elastyczność i automatyzację usług, wspólnie wybierzemy sprawdzone praktyki, które zapewnią pełne wykorzystanie chmury i efektywne zarządzanie zasobami dla Twojego zespołu IT.

8 powodów dlaczego warto zaplanować z nami podróż do chmury?

 • Analiza i ocena gotowości  – wspólnie z Tobą zweryfikujemy posiadaną przez Ciebie technologię, przeanalizujemy potrzeby i wybierzemy kierunek zmian Twojej firmy, abyś miał wpływ na osiąganie Twoich celów biznesowych.  
 • Kalkulacja kosztów – zestawimy Twoje wydatki związane z utrzymywaniem zasobów on-premise a przetwarzaniem ich za pośrednictwem chmury obliczeniowej
 • Wstępny projekt – stworzymy pilotażową architekturę środowiska oraz wesprzemy Cię w wyborze platformy chmurowej optymalnej do założonego przez Ciebie budżetu.
 • Pełna kontrola – monitoring poszczególnych etapów migracji i natychmiastowa reakcja
 • Sprawna migracja – przeprowadzka do chmury nie spowoduje przerwania ciągłości działania Twojego biznesu.  
 • Pomoc przy optymalizacji infrastruktury – możesz liczyć na nasze wsparcie w przeprowadzaniu porządków w systemach oraz redukowanie kosztów i długu technologicznego.
 • Warsztaty szkoleniowe na najwyższym poziomie – dbamy o ludzi, bo migracja to nie tylko technologia, ale też ludzie, przygotujemy profesjonalnie administratorów IT i pracowników do korzystania z posiadanych przez nich nowych możliwości.
 • Systematyczna opieka – pomożemy Ci w utrzymaniu migrowanej infrastruktury oraz będziemy czuwać nad procesem jej ciągłego doskonalenia

Z nami nie zgubisz się w nowym środowisku! Skorzystaj z naszego doświadczenia i stwórz z nami efektywną i dopasowaną do Twoich potrzeb podróż w chmury.  

Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(