Zdalne zarządzanie i ochrona urządzeń

Połowa, pięknej białej chmury

Elastyczne administrowanie na odległość

Bez prawidłowego nadzoru i audytu nad powierzonymi pracownikom urządzeniami nie będziesz w stanie zapewnić optymalnego poziomu bezpieczeństwa danych firmowych. Potrzebujesz rozwiązania działającego wraz z Twoją chmurą. Bezpieczne urządzenia zaspokoją indywidualne potrzeby pracowników i będą zgodne z procesami i procedurami obowiązującymi wewnątrz firmy.

Zbuduj firmę odporną na zagrożenia

Do uzyskania sprawdzonych zabezpieczeń dla użytkowników końcowych, funkcji zarządzania urządzeniami i wdrożenia inteligentnych akcji w chmurze potrzebujesz rozwiązania Microsoft Endpoint Manager. To platforma, w której skład wchodzi Microsoft Intune i program Configuration Manager.

Usługa zaspokaja potrzeby organizacji migrujących do chmury, ale też tych, które w niej już się znajdują. Pozwala na zabezpieczanie i wdrażanie wszystkich użytkowników, aplikacji i urządzeń bez zakłócania obowiązujących dotychczas procesów.

Zadbaj o ochronę urządzeń i pracowników

Za sprawą Microsoft Endpoint Manager zadbasz o ochronę pracowników Wprowadzisz automatyczne zarządzanie różnorodnymi konfiguracjami i aktualizacjami oprogramowania dla wszystkich użytkowników. Microsoft Endpoint Manager pomoże Ci skonfigurować urządzenie służbowe, ale także prywatne zgodnie z politykami bezpieczeństwa firmy.

To narzędzia koryguje luki w zabezpieczeniach i pozwala na bieżąco kontrolować przepływ danych. Zaawansowana i automatyczna obsługa usprawni wydawanie sprzętu służbowego i podniesie poziom świadomości cyberbezpieczeństwa wśród pracowników.

Pełna kontrola i bezpieczeństwo

Wykorzystaj Microsoft Endpoint Manager do łatwego i bezpiecznego dostępu do wszystkich firmowych urządzeń. Narzędzie to pomoże Ci uporządkować administrowanie sprzętem użytkowników w Twoim przedsiębiorstwie.

Zaawansowane możliwości chmurowe skrócą czas przygotowywania zestawu urządzeń dla pracowników w mniej niż dwie godziny! Z kolei wszystkie zabezpieczenia skonfigurujesz tak jak lubisz. Tym samym będziesz mógł reagować na bieżące zagrożenia.

Co zyskasz wykorzystując Microsoft Endpoint Manager?

Funkcje Microsoft Endpoint Manager poprawiają wydajność, użyteczność i bezpieczeństwo oraz wpływają na komfort codziennej pracy. To pierwszy krok do wdrożenia zasad zarządzania aplikacjami mobilnymi i urządzeniami w twojej firmie.

Twoi pracownicy będą mogli korzystać z własnych urządzeń do wykonywania obowiązków służbowych. Zyskają także swobodny dostęp do aplikacji i informacji firmy. Pełna dowolność wyboru systemu i marki urządzenia sprawi, że zaoszczędzić czas i pieniądze.
Microsoft 365
Microsoft 365 jest już standardem, a Intune naturalnym wyborem!
Zobacz case study
Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(