Zdalne zarządzanie i ochrona urządzeń

Połowa, pięknej białej chmury

Elastyczne administrowanie na odległość

Bez prawidłowego nadzoru i audytu nad powierzonymi pracownikom urządzeniami nie będziesz w stanie zapewnić optymalnego poziomu bezpieczeństwa danych firmowych. Potrzebujesz rozwiązania działającego wraz z Twoją chmurą. Bezpieczne urządzenia zaspokoją indywidualne potrzeby pracowników i będą zgodne z procesami i procedurami obowiązującymi wewnątrz firmy.

Zbuduj firmę odporną na zagrożenia

Do uzyskania sprawdzonych zabezpieczeń dla użytkowników końcowych, funkcji zarządzania urządzeniami i wdrożenia inteligentnych akcji w chmurze potrzebujesz rozwiązania Microsoft Endpoint Manager. To platforma, w której skład wchodzi Microsoft Intune i program Configuration Manager.

Usługa zaspokaja potrzeby organizacji migrujących do chmury, ale też tych, które w niej już się znajdują. Pozwala na zabezpieczanie i wdrażanie wszystkich użytkowników, aplikacji i urządzeń bez zakłócania obowiązujących dotychczas procesów.

Zadbaj o ochronę urządzeń i pracowników

Za sprawą Microsoft Endpoint Manager zadbasz o ochronę pracowników Wprowadzisz automatyczne zarządzanie różnorodnymi konfiguracjami i aktualizacjami oprogramowania dla wszystkich użytkowników. Microsoft Endpoint Manager pomoże Ci skonfigurować urządzenie służbowe, ale także prywatne zgodnie z politykami bezpieczeństwa firmy.

To narzędzia koryguje luki w zabezpieczeniach i pozwala na bieżąco kontrolować przepływ danych. Zaawansowana i automatyczna obsługa usprawni wydawanie sprzętu służbowego i podniesie poziom świadomości cyberbezpieczeństwa wśród pracowników.

Pełna kontrola i bezpieczeństwo

Wykorzystaj Microsoft Endpoint Manager do łatwego i bezpiecznego dostępu do wszystkich firmowych urządzeń. Narzędzie to pomoże Ci uporządkować administrowanie sprzętem użytkowników w Twoim przedsiębiorstwie.

Zaawansowane możliwości chmurowe skrócą czas przygotowywania zestawu urządzeń dla pracowników w mniej niż dwie godziny! Z kolei wszystkie zabezpieczenia skonfigurujesz tak jak lubisz. Tym samym będziesz mógł reagować na bieżące zagrożenia.

Co zyskasz wykorzystując Microsoft Endpoint Manager?

Funkcje Microsoft Endpoint Manager poprawiają wydajność, użyteczność i bezpieczeństwo oraz wpływają na komfort codziennej pracy. To pierwszy krok do wdrożenia zasad zarządzania aplikacjami mobilnymi i urządzeniami w twojej firmie.

Twoi pracownicy będą mogli korzystać z własnych urządzeń do wykonywania obowiązków służbowych. Zyskają także swobodny dostęp do aplikacji i informacji firmy. Pełna dowolność wyboru systemu i marki urządzenia sprawi, że zaoszczędzić czas i pieniądze.
Microsoft 365
Solaris Bus&Coach usprawnił działanie firmy dzięki Microsoft 365!
Zobacz case study
Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(