Zdalne zarządzanie i ochrona urządzeń

Połowa, pięknej białej chmury

Z nami poszerzysz swoją wiedzę dotyczącą licencjonowania oprogramowania produktów i usług Microsoft. Przeprowadzimy audyt Twoich licencji i nauczymy Cię praktycznych aspektów zarządzania nimi. Wszystko po to, aby Twój zakup był najbardziej zoptymalizowany. Skorzystaj z porad naszych specjalistów, którzy uzyskają dla Ciebie najkorzystniejsze ceny.

Oprogramowanie Microsoft – Twoje licencje na zarabianie

Microsoft należy do grona największych przedsiębiorstw z branży informatycznej na całym świecie. To znany producent oprogramowania biurowego dla firm i odbiorców indywidualnych. Stały rozwój i dostosowywanie produktów Microsoft sprawia, że wielu użytkowników nie nadąża za tempem zmian. Próżno w sieci szukać aktualnego i sprawdzonego kompendia informacji na temat reguł licencjonowania. Złożoność zasad, pojawiające się nowe technologie oraz kombinacje różnych produktów mogą sprawić, że poczujesz się zagubiony.

Pomożemy Ci w zrozumieniu bieżących warunków licencyjnych w Twojej organizacji. Wskażemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości dotychczas posiadanych przez Ciebie licencji wprowadzimy niezbędne korekty. Prawidłowo wdrożone rozwiązania Microsoft w zakresie licencji pozwolą na ich wykorzystywanie w pełnym zakresie. Dzięki nam Twoi pracownicy będą mogli korzystać z oprogramowania na wielu komputerach w efektywny sposób. Dodatkowo odbije się to pozytywnie na stan Twojego budżetu.

Bądź elastyczny z licencjami CSP!

Cloud Solution Provider (CSP) to absolutnie rewolucyjny sposób nabywania usług firmy Microsoft. Program został stworzony dla Twojej wygody. Zawiera wszystkie produkty oraz usługi w jednym miejscu. Dodatkowo Twoje zamówienie jest dostępne i aktywne prawie natychmiast po wykonaniu zamówienia.

W modelu CSP dostępne są produkty takie jak:

 • Subskrypcje Microsoft 365 i Dynamics 365: usługi chmurowe, które umożliwiają pracę w firmie o dowolnej wielkości. Różnego rodzaju plany licencyjne zawierające pakiet biurowy Office i/lub usługi Microsoft, które można dopasować do potrzeb Twojej firmy. Ujednolicenie funkcji CRM i ERP, dzięki platformie Dynamics 365.
 • Subskrypcje Microsoft Azure: to zestaw usług w chmurze zapewniający swobodę tworzenia i wdrażania aplikacji oraz zarządzania nimi w globalnej sieci.
 • Subskrypcje Microsoft Azure – Reserved Instances (RI): dają możliwość rezerwowania maszyn wirtualnych platformy Azure. To dzięki nim możesz zaplanować koszty i wydatki związane z infrastrukturą na 1 rok lub nawet na 3 lata
 • Subskrypcje serwerowe – Microsoft Windows Server, SQL Server, subskrypcje dostępowe CAL: Zawsze aktualne wersje dostępne zarówno dla środowiska online jak i on-premise w subskrypcji na 1 rok lub 3 lata.

Model CSP wprowadzi Cię w elastyczny świat zarządzania licencjami. Koniec z kupowaniem „pudełek” i nużącą instalacją oraz aktualizacją oprogramowania. Za pośrednictwem portalu Office będziesz mógł szybciej i sprawniej zarządzać licencjami swojej firmy.

Licencjonowanie w modelu CSP oznacza, że nie kupujesz licencji na własność tylko opłacasz miesięczną bądź roczną dzierżawę za użytkowanie. Dzięki temu ponosisz koszty jedynie za licencje, które w danym okresie rozliczeniowym faktycznie są niezbędne dla funkcjonowania Twojej organizacji. Oprócz tego dostajesz gwarancje na dostęp do najaktualniejszego oprogramowania.

UWAGA!

Od 1 stycznia 2022 roku decyzją Microsoft OPEN License Program (MOLP) przestaje funkcjonować. Wszystkie licencje, które nie zawierają Software Assurance będą dostępnie tylko w programie CSP.

Kupując nowe licencje pamiętaj, że:

 • W przypadku licencji OPEN na początek musiałeś kupić 5 licencji. W przypadku CSP możesz kupić tylko 1 licencje.
 • W programie OPEN były to licencje wieczyste w CSP jest to dzierżawa.

Kupując licencje u nas możesz liczyć na nasze wsparcie i szereg korzyści, dzięki którym:

 • Wybierzesz najprostszy i najbardziej ekonomiczny sposób nabycia najnowszych technologii Microsoft;
 • Poznasz unikatowe korzyści jakie zapewniają poszczególne pakiety;
 • Zweryfikujesz czy korzystasz z legalnego oprogramowania;
 • Zyskasz pewność, że rozwiązania Microsoft zostały prawidłowo wdrożone;
 • Zoptymalizujesz posiadane licencje i usuniesz błędy dotyczące licencjonowania;
 • Zwiększysz swoją wiedzę w zakresie modeli licencjonowania Microsoft;
 • Zbadasz realne potrzeby swojej organizacji, a tym unikniesz pułapek kosztowych i zaoszczędzisz!
 • Nie kupisz licencji na zapas, nie zmieszasz wielu modeli licencji na jednym urządzeniu, a przede wszystkim nie złamiesz prawa!

Masz pytania i wątpliwości? Przedstawimy Ci licencjonowanie oprogramowania Microsoft w pigułce! Świadczymy usługi audytowe i wspieramy zarządzanie licencjami.

Z nami unikniesz najczęściej popełnianych błędów i nie zmarnujesz potencjału zakupionych produktów i usług!

Chętnie dzielimy się wiedzą

Masz pytania?
Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Supremo oraz rozwiązań chmurowych Microsoft, skontaktuj się z nami.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności Supremo Sp. z o.o.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak :(